Moje modyfikacje

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Moje modyfikacje

Postprzez robert004 » niedziela, 15 grudnia 2013, 00:23

Cześć.
Jeśli chodzi o moją 500, a właściwie żony to wyglądało to następująco. W listopadzie kupiliiśmy to autko w wersji pop bo taki kolor się podobał. Może totalny "golas" to nie był bo wyposażenie obejmowało koło zapasowe i klimatyzację. W środku było w miarę ok natomiast na zewnątrz masakra a widok końcówki tłumika rozkładał mnie na łopatki. Zanim odebraliśmy auto z salonu miałem już chromy na zderzaki, lusterka i końcówkę tłumika. Po zamontowaniu samochód wyraźnie zyskał na atrakcyjności. Potem pojawiły się nakładki na pedały i zmieniłem antenę bo ta oryginalna stylistycznie oczywiście wg mnie to jakieś nieporozumienie. Dlatego teraz jest płetwa rekina z dodatkowym wzmacniaczem, jest gorzej niż w przypadku bata, ale wygląd to rekompensuje. Następnie przyszła kolej na halogeny które w chwili obecnej są podłączone pod tylne przeciwmgielne. Wymiana tapicerki na skórzaną i montaż mat grzejących w fotelach to kolejny etap modyfikacji. Podczas wymiany tapicerki wymieniłem gąbki w fotelach, teraz mają kształt bardziej kubełkowy. Ostatnia rzecz jaka została zmieniona w tym roku to audio. Zamontowałem wzmacniacz i subwoofer te dwie rzeczy kupione na allegro z demontażu, oczywiście wymienić trzeba było głośniki gdyż te papierowe nie są dostosowane do pracy "pod" wzmacniaczem. Na koniec wymiana radia na blaupunkta gdyż bosch nie posiada aux'a bez blue and me i montaż emulatora zmieniarki mp3. Żeby było ładniej dodałem listwę chromowaną na maskę i tylny soiler, dzięki ki niemu tylna klapa i co najważniejsze szyba nie brudzą się w takim stopniu jak bez spoilera.
Plany na przyszły rok to automatyczna klimatyzacja i czujniki cofania, jednak jak znam siebie to na tym się nie skończy.

W razie pytań na forum proszę o informację na maila.
Pozdrawiam
--- Wiadomość oryginalna -------

Temat: Re: Witam.
Data: piątek 13 gru 2013, 21:59
Od: Qnisko
Do: robert004

[quote="Qnisko"]
Witam
Opisz coś więcej na forum o swoim F500 i jesgo modyfikacjach ;)
ciekaw jestem co tam można samemu podłubac ;)
pozdrawiam
robert004
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 4 listopada 2013, 17:59
Lokalizacja: Tychy
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Moje modyfikacje

Postprzez gromatyk23 » sobota, 4 stycznia 2014, 20:35

Ładnie tak
gromatyk23
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 4 stycznia 2014, 20:33
Samochód: bmw
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Moje modyfikacje

Postprzez kidsday » piątek, 4 lipca 2014, 00:44

Jaki numer fiatowski tego radia Blaupunkt?

Musiałeś coś odblokować w body komputerze, żeby AUX był widoczny, czy ruszyło po wymianie radia?
kidsday
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 25 czerwca 2014, 16:26
Samochód: Fiat 500 Pop
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Moje modyfikacje

Postprzez KusyRider » czwartek, 10 lipca 2014, 22:53

kidsday napisał(a):Jaki numer fiatowski tego radia Blaupunkt?

Musiałeś coś odblokować w body komputerze, żeby AUX był widoczny, czy ruszyło po wymianie radia?


o ile się nie myle to jest to:
BP - nr. 7 646 383 316
Fiat-Nr. 735 452 484 0
Jak ja przerzucam źródła sygnału to niby aux się wyświetla
KusyRider
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 01:15
Samochód: 500 pop
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon