Eibach Pro-Kit

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Eibach Pro-Kit

Postprzez P1jawa » sobota, 7 kwietnia 2012, 21:39

Moi drodzy, po wielu miesiącach zbierania się do zakupu, wreszcie go dokonałem. Sprężyny wraz z przesyłką kosztowały mnie 680zł. Montaż u znajomego mechanika 120zł. Jak na razie przejechałem na nich niecałe 200km, ale różnica wyczuwalna była od pierwszego zakrętu.

Co do wczesnych wrażeń: minimalne pogorszenie komfortu jazdy - jest na pewno twardziej i ciut głośniej na wszelkich nierównościach. Jednak coś za coś. Prowadzenie o niebo lepsze i bardziej pewne. Cały problem, jaki miała 500 z wchodzeniem w zakręty (przechyły nadwozia) poszedł w niepamięć. Przejechałem się za miasto na mało uczęszczaną drogę pełną ostrych zakrętów. Po 10min czułem tylko zapach palonej gumy. :devil Samochód trzyma się nawierzchni jak go-kart. Teraz opony stanowią najsłabsze ogniwo, tym bardziej, że to jeszcze zimówki. W przeciągu najbliższych dni padnie jeszcze parę-set kilometrów i w międzyczasie zmiana na letniaki, więc będę mógł powiedzieć coś więcej. Postaram się też wrzucić kilka fotek na zasadzie przed/po montażu ;) Jak na razie - sprężyny warte KAŻDEJ złotówki. :)
Avatar użytkownika
P1jawa
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2009, 22:17
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Eibach Pro-Kit

Postprzez gpruszko » piÄ…tek, 21 listopada 2014, 13:49

Gdyby ktoś szukał identycznego produktu... :) około 250 zł taniej ;)

viewtopic.php?f=15&t=750
gpruszko
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 marca 2014, 23:03
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.3
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Eibach Pro-Kit

Postprzez Kosa7717 » wtorek, 14 marca 2017, 10:55

A o to moj po zastosowaniu H&R
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kosa7717
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 9 lutego 2017, 09:40
Samochód: Fiat 500s 1.2 2015
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon