Hamulce abarth'a zainstalowane w 1,2

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Hamulce abarth'a zainstalowane w 1,2

Postprzez krzychuk » sobota, 25 grudnia 2010, 08:44

Udało się zainstalować kompletny zestaw hamulców z Abartha w 1.2. operacja w zasadzie z cyklu plug&play. z tyłu odkręca się od belki zwrotnicez bębami i przykręca te z tarczami. podpinamy przewody hamulcowe i jest ok. z przodu troszke więcej zabawy bo są inne przeguby na półosiach i należy podmienić przegub z 1.2 na taki z 1.4 i reszta to też plug&play. Poprawa hamowania wyraźnie odczuwalna no i w końcu z za felgi nie świeci pustka
krzychuk
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 22 lutego 2010, 10:56
Lokalizacja: Rzeszów
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Hamulce abarth'a zainstalowane w 1,2

Postprzez damianx » sobota, 25 grudnia 2010, 18:57

Eeee takie coś to ja już dwa lata temu zrobiłem.

zabawa dla przedszkolaka pochwal siÄ™ czymÅ› ciekawszym i trudniejszym w implementacji. ;-)

ps.ja teraz mam już rozpracowany tempomat,tylko założyć i sprawdzić czy działa.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Hamulce abarth'a zainstalowane w 1,2

Postprzez P1jawa » niedziela, 26 grudnia 2010, 19:34

Skąd dorwaliście te układy (zapewne allegro?) i jak wyglądała ta zamiana cenowo i czasowo?
Avatar użytkownika
P1jawa
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2009, 22:17
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Hamulce abarth'a zainstalowane w 1,2

Postprzez krzychuk » poniedziaÅ‚ek, 27 grudnia 2010, 08:41

P1jawa napisał(a):Skąd dorwaliście te układy (zapewne allegro?) i jak wyglądała ta zamiana cenowo i czasowo?


tak, kupione na allegro. komplet tarcz, zaciskow wraz ze zwrotnicami 1000zł + półosie z 1.4 coś koło 200zł + robocizna. Czasowo spokojnie do ogarnięcia w 1 dzień
krzychuk
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 22 lutego 2010, 10:56
Lokalizacja: Rzeszów
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon