Zmiana lewarka biegów na ABARTH

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Zmiana lewarka biegów na ABARTH

Postprzez vahu » poniedziałek, 15 listopada 2010, 00:41

Witam, czy ktoś próbował montować lewarek biegów ABARTH? Wiem, że nie do końca pasuje z uwagi na brak możliwości podnoszenia do wstecznego. Nie wiem jaka skrzynia jest w Abarcie, ale może da się coś przerobić z tym lewarkiem? Jeśli ktoś przerabiał temat niech da znać bo nie wiem jak zdemontować oryg.
vahu
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 11 sierpnia 2010, 13:13
Lokalizacja: KOŁO
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Zmiana lewarka biegów na ABARTH

Postprzez damianx » środa, 17 listopada 2010, 11:40

Nic nie zrobisz ,no chyba że jesteś miłośnikiem druciarstwa.
W A500 jest skrzynka 5 biegowa i wsteczny od piątki w dół.
Gałki są inaczej montowane.

W F500 z 5 speed masz mocowanie po bokach(nie wiem czy w 6 też i czy we wszystkich wariantach gałki,a jest ich parę),w A500 od góry pod plakietką z rozpisanymi biegami.

Jak gałkę z abartha podetniesz i zrobisz tam miejsce na podciągany wsteczny i dodatkowo jakoś skórę podwiniesz to jest szansa na powodzenie.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon