Jak to warto czasami sprawdzić cenę w ASO

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Jak to warto czasami sprawdzić cenę w ASO

Postprzez damianx » czwartek, 29 października 2009, 10:12

Sytuacja wygląda następująco.

Po zakupie auta wpadłem na pomysł kupienia filtra powietrza dedykowanego do Abartha z pakietu esseesse firmy BMC.

Skoro i tak mam robić chipa to taki filtr napewno spisze się lepiej niż papierowy.

Google pokazało jedynego oficjalnego przedstawiciela BMC na polskę: http://www.jtng.pl/pokaz_produkt.php?idprod=1124 , w ich sklepie internetowym filtr ten kosztuje 399 zł.

Za bardzo nie zastanawiając się z góry założyłem że fiat raczej nie będzie oferował oddzielnie tego filtra osobom które nie zakupiły pakietu ss.

Drugim równie mylnym założeniem było to że nawet jakby był w ofercie jako oddzielna częsć to i tak bedzie w cenie zaporowej.

Na szczęscie w penym momencie kiedy juz dorosłem do jego kupienia stwierdziłem że nawet z ciekawosci warto sprawdzić cenę w ASO.




I okazało się że było to dobre posunięcie,zwłaszcza że mam tam znizki do 25 %.

I ten sam filtr co w sklepie z powyższego linka kosztował mnie w ASO tylko 185 zł

Także nigdy nie zakładajcie czegoś z góry.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Jak to warto czasami sprawdzić cenę w ASO

Postprzez Bajaba » czwartek, 27 października 2011, 19:43

Popieram, obserwuję aukcje''okazyjne" na Allegro ale kupuję jednak akcesoria w salonie fiata w Piasecznie. Jest rzeczywiście taniej (za nowe części), i są w 100 % oryginalne, na gwarancji.
Bajaba
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 26 września 2011, 10:20
Lokalizacja: mazowieckie
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Jak to warto czasami sprawdzić cenę w ASO

Postprzez Mobilna » sobota, 1 czerwca 2013, 10:40

Człowiek się całe życie uczy i to najczęściej na własnych błędach. Zawsze lepiej wszystko sprawdzić, niż potem żałować pochopnego zakupu.
Mobilna
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2013, 10:35
Samochód: fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon