Chiptuning PROMOCJA

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Chiptuning PROMOCJA

Postprzez Sonek » czwartek, 27 sierpnia 2009, 10:34

Witam. Jestem przedstawicielem firmy Performance-group i pozolę sobie przedstawić naszą wakacyjną ofertę promocyjną. Firma mieści się w Konstancinie pod Warszawą, a ewentualny termin zostanie ustalony tak jak klientowi to będzie odpowiadało...mamy duże doświadczenie w chipowaniu samochodów grupy Fiat(Lancia,Fiat,Alfa-Romeo). Zrobiliśmy ich już wiele i wszyscy byli zadowoleni.
Zamieszczam galerię z wykresem przed i po modyfikacji Alfy 166 2.4JTD oraz Fiata Bravo T-Jet naszych klientów:
http://www.performance-gr...php?album_id=41
http://www.performance-gr...php?album_id=39

Nasza oferta promocyjna wygląda następująco:
(ceny dotyczą silników grupy Fiat)

MultiJet (turbo diesle):
1 sztuka: 1000zł,
powyżej 5: 800zł

T-jet:
1szt.-1800zł
3-6szt.-1400zł
7-10szt.-1200zł
pow.10szt.-1000zł


Hamownia:
1szt.-100zł
powyżej 5szt.-80zł


Gwarantuję, że nie ma mowy o wgrywaniu gotowych map.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.

Wszystkich informacji udzielamy pod numerem telefonu:

0-695 892 929,

lub mailowo:
omar@performance-group.pl
wojtek@performance-group.pl

Pozdrawiamy,
Performance-Group
Sonek
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: f
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez Sonek » czwartek, 15 października 2009, 12:37

Witam, chciałbym powiedzieć że ceny podane wyżej w tym temacie są w dalszym ciągu aktualne!

Chętnych prosimy o telefon i zapisy bo naprawdę warto.

Ponaddto wszystkie parametry sa dostrajane na hamowni i na bieżąco modyfikowane-nie ma mowy o hamowaniu przed/po i oddaniu go klientowi.

Zapraszamy serdecznie, póki cena jest taka a nie inna

ps. przy większej liczbie aut oczywiście duża zniżka.
Sonek
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: f
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » czwartek, 15 października 2009, 13:07

Jakby cena była taka jak w wakacyjnej promocji to kto wie moze bym się i skusił.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez VIP44 » czwartek, 18 lutego 2010, 23:22

Witam, za całego szacunku dla tego tematu to o ile w/w polepsza działanie T-Jet -a bo link nie działa?

Coś takiego też mogą zrobić?

Krótka lekturka

http://www.44tuning.pl/najnowsze-wiadom ... i-695.html
VIP44
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2010, 23:08
Lokalizacja: Opole
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » piÄ…tek, 19 lutego 2010, 09:41

Cena (ok 10k :lol: ) z kosmosu, takie +180 ps to można spokojnie ze strojeniem za ok 5k zrobić. A za drugie 5k do Bangladeszu pojechać.

Ha ha ha i nawet na stronie są błędy w danych ,kto to projetował abarth 120 km ,leżę i kwiczę.

pozdro
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez VIP44 » piÄ…tek, 19 lutego 2010, 23:05

damianx napisał(a):Cena (ok 10k :lol: ) z kosmosu, takie +180 ps to można spokojnie ze strojeniem za ok 5k zrobić. A za drugie 5k do Bangladeszu pojechać.

Ha ha ha i nawet na stronie są błędy w danych ,kto to projetował abarth 120 km ,leżę i kwiczę.

pozdro


Nie wiedziałem że Meksyk należy do zakątków tego świata który NIE jest na bieżąco z motoryzacją. :), a Twoje położenie można ująć jak info z kosmosu.

Po pierwsze brak możliwości wykonania bezpiecznie na turbinie IHI , na seryjnym wydechu tylko strojeniem 180 KM, chyba, że ktoś zrobi sobie softa a później domaluje sobie z 10 KM czy będzie skrobał z tłoków resztki swojej turbiny.

Po drugie przyrost uzyskujemy to przy relatywnie niskim maksymalnym doładowaniu czyli +0,95 bara co daje duże bezpieczeństwo dla tej małej turbiny, jest to także ciekawostka dla Panów z Fiata, już niektórzy mieli jazda próbna tym egzemplarzem i są pod wrażeniem, że można tak poprawić działanie tej jednostki napędowej.

Po trzecie wybaczam Ci Nie wiedzy o Abarth-cie gdyż pierwsze 500-tki miały silnik o mocy 122 KM oznaczane wielokrotnie jako T-JET 120 KM

Po czwarte pakiet który jest opisany ma większe możliwości gdyż zawiera on topowy układ wydechowy firmy Supersprint, tutti completti profesjonali INOX 100 %, a jego żywotność najczęściej zbliżą się do połowy żywotności całego samochodu ( mamy klientów którzy urzytkuja takie układu po 10-14 lat)

Jeżeli ktoś kupuje Abarth-a i chce włożyć jakiś wydech za pół ceny i zrobić softa u ludzi którzy mają "lekkie" pojęcie o tym co robią to chyba pomylił się z zakupem samochodu.

Po piąte takimi wypowiedziami robisz ludziom "wodę z mózgu" tym bardzie ludziom miłośników ten ciekawej i wspaniałej reaktywacji który była możliwa dzięki polskiej fabryce.

Po szóste ktoś sobie poczyta i się napali na 180 KM samym softem a IHI po szybkim czasie stwierdzi, że wypada z tego tematu i bierze rozwód ze swoimi łopatkami, to co będziesz taki mocny aby przeprosić takiego klubowicza?

Więc, jeżeli Wać Panie chcesz się wypowiadać o modernizacjach jednostkek grupy Fiata to nie Wać Pan zbuduje najpierw samochód , najlepiej kilka, czy kilkadziesiąt , który będzie wstanie z powodzeniem rywalizować z wyczynowymi jednostkami napędowymi Abarth-a a następnie będziemy mogli przy "dobrym cappucino " wymienić poglądy.

Zapraszam do lektury:

http://www.44tuning.pl/najnowsze-wiadom ... owski.html

Osobiście mam kontakt z człowiekiem który tworzy silniki dla Super 2000 do Grande ( do IRC) czy do nowej klasy 500 R3T i dobrze nam znane są możliwości tych silników.

Reasumując, wiem że jest tu nowy jednakże w tej materii o której tu się pisze doświadczenie jest aż nadto odpowiednie.

Mimo to pozdrowionka
VIP44
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2010, 23:08
Lokalizacja: Opole
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » sobota, 20 lutego 2010, 11:00

0.Bangladzesz to państwo w Azji(daruje tę ignorancję)a o meksyku nic nie pisłem.
1.Nigdy nie było w ofercie Abartha 120 km,co mnie obchodzą wersję przedofertowe(tetowe,prototypy itp).Koniec kropka..A to że fiat myślał o wypuszczeniu to co mnie to.
2 Te silniki do 200 ps spokojnie robisz na VTG bez płynięcia tłoków.
3.Gdzie pisałęm o seryjnym T ???
4.To takie firmy jak wasza robią ludziom wode z mózgu.Ha ha 10k za 180 ps leżę i kwiczę.
5. Na czym polega topowośc układu wydechowsgo SS poza tym że mają jeden rodzaj do A500.

i potem taki jeden z drugim naczyta sie papki marketingowej i zrobi sobie 180 ps za 10k PLN.

Na koniec najlepsze 2600 PLN za chipa do A500 :lol:

Bo z takimi firmami jest jak z biurami podróży:ta sama oferta a różnica w cenie 40 %.

ps.pochwal się ile dałeś za swojego abartha,bo może się okazać że przepłaciłeś.

Mimo to pozdrowionka
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez Marcinosik » sobota, 20 lutego 2010, 21:45

Panowie jak się już musicie jeść się nawzajem to bez osobistych wycieczek itp, bo zaraz ja zrobię wycieczkę do panelu ostrzeżeń i rozdam po 1 by nie było, że kogoś faworyzuje. :mrgreen:
Rozumiem ścieranie się racji i propagowanie swojej firmy ale grzeczniej proszę i bez szukania u siebie luk w wiedzy, każdemu się może zdażyć a kwestia modyfikacji silnika to sprawa dość rozległa i powiedzmy sobie szczeże wiele modyfikacji polega na tym, że umysł posiadacza jest modyfikowany by czuł się lepiej. Wszelkie poprawki po fabryce napewno odbijają się na żywotności silnika. Z tego co wiem to tak naprawdę dużo też zależy od tego jak auto zostało złożone wiec rozmowa o ile dana modyfikacja pomogła bez pomiaru stanu seryjnego jest nie miarodajna.
To takie moje zdanie i jeszcze raz apeluje o spokój bo nie chce mi się was karać, ale jak się wycieczki nie skończą to będę musiał.
To by było na tyle jeśli chodzi o złośliwe, zgryźliwe uwagi modelatora.
Marcinosik
 
Posty: 247
Dołączył(a): sobota, 1 marca 2008, 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » niedziela, 21 lutego 2010, 00:32

Luzik szeryfie. 8-)
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez VIP44 » niedziela, 21 lutego 2010, 12:47

Witam i to rozumiem w pełni.

Dziękuję zarazem za taką reakcję bo już zastanawiałem czy nie zrezygnować z zaglądania tutaj, jednak nadeszła pomocna dłoń.

Jest wiele firm i każdy ma prawo wyboru, mimo tego dostrzegłem iż jeżeli ktoś przy pierwszym spotkaniu z tuningiem niestety natrafił na " ludzi którzy chcą udowodnić, że potrafią najwięcej i po cienych" i w konsekwencji takiego tuningu jest pilna potrzeba stosowania akcji terapeutycznych dla samochodu, taka osoba wielokrotnie traci zaufanie do całej idei tuningu czy modernizacji.

Z założenia powinno być inaczej.

My potrzebujemy fabryk wykonujących produkcję wielkoseryjną i oni nas aby dopieszczać i uprzyjemniać ich klientom w bezpieczny i profesjonalny sposób użytkowanie ich pupilków.

Bo przecież dla nas "dużych chłopców" nasze samochody to większe żelaźniaki, którymi teraz możemy się bardziej pobawić :), bezpiecznie dla nich jak i innych użytkowników wspaniałych szos.

Tuner powinien podchodzić do tego co robi w sposób binarny, albo robi wszystko w pełni profi albo nic.

Jeszcze raz dzięki.

P.S co do tuningu T-JET -a dla mnie osobiście wykonanie chip tuningu np: bez usunięcia pulsacji w układzie turbo doładowania to jak wymiana oleju bez wymiany filtra oleju, a niestety wielu tunerów tak postępuje z chęci walki o klienta.
VIP44
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2010, 23:08
Lokalizacja: Opole
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » niedziela, 21 lutego 2010, 13:38

Jeżeli krytyka zniechęca Cię do zaglądnia na to forum to wszytko tłumaczy o twoim podejściu do nas i nie mam nic przeciwko.

Jest wiele firm tuningowych i niech tak pozostanie tylko nie próbuj na siłę udowadaniać że twoja jest najlepsza.I nie krzycz: róbcie wszyscy u mnie.

A i kolejna akcja marketingowa twojej firmy to usunięcie pulsacji(inne firmy robią to w cenie)a u ciebie + 200 pln czyli łącznie 2800 za chipa :lol:

Jeżeli uważasz że piszę głupoty to proponuję tak:

na priva podam ci numer mojego konta
robisz przelew na 5k PLN
a ja z kompletem rachunków melduję sie u ciebie po zrobieniu auta
hamownia specjalnie dla ciebie gratis.

Jak nie uda mi sie zrobić 180 ps to oddaję ci kasę i do końca życie uważam cię za mojego guru.

czekam na decyzjÄ™.

ps mam nadzieję że mod potraktuję tę wypowiedż jako czystą krytyke oraz moje prywatne zdanie i mam nadzieję że na tym forum istnieje wolnośc wypowiedzi.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez Marcinosik » niedziela, 21 lutego 2010, 19:21

Wolność słowa jest tu jak najbardziej dobrze widziana ale pod warunkiem zachowania zasady, że kończy się tam gdzie zaczyna się szeroko pojęta godność drugiego człowieka. Jak już mówiłem, krytyka proszę bardzo ale bez jakiś złośliwych podtekstów.
Chodzi mi o to, żeby krytkykować nie swojego "przeciwnika" a jego zdanie, co jest różnicą zasadniczą. Owszem możecie obaj być zaciekłymi przeciwnikami swoich racji ale je krytykować z klasą za co nie karze, ja tu jedynie staram się tworzyć atmosferę meryrtorycznej dyskusji bez obleg i botów.
A to, że macie odmienne zdanie to nawet przyspaża oglądalności naszemu forum. :mrgreen:
Swoją drogą Ciekawy był by Wasz pojedynek w wyścigu równoległym na 100 okrążeń, żeby było jasne nie obstawiam zwycięzcy ale miłe było to by widowisko, Dwa mocno podrasowane abarthy stające w szrankach o tytuł guru przeróbek. Może się kiedyś zorganizuje. :mrgreen:
Marcinosik
 
Posty: 247
Dołączył(a): sobota, 1 marca 2008, 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » niedziela, 21 lutego 2010, 22:38

No to byłoby coś taki wyścig,jak vip44 wyślę mi kasę(5k) to jestem na tak.
Nawet z racji mojej pracy jestem w stanie w Słomczynie tor zorganizować.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez P1jawa » niedziela, 21 lutego 2010, 23:38

Marcinosik napisał(a):Ciekawy był by Wasz pojedynek w wyścigu równoległym na 100 okrążeń

A wyścig 'rónoległy' to nie 'drag' przypadkiem? A 'na okrążenia' to 'na okrążenia'? :-P Nie to, żebym się czepiał moda :-P
Avatar użytkownika
P1jawa
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2009, 22:17
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez solb » poniedziaÅ‚ek, 22 lutego 2010, 00:25

To ja zapytam bardziej doświadczonych kolegów: jak ma się fabryczny pakiet esseesse do proponowanego przez was "prywatnego tuningu"?

Tak na marginesie: te wycieczki do Bangladeszu były zbędne. ;-)
Avatar użytkownika
solb
 
Posty: 284
Dołączył(a): poniedziałek, 6 października 2008, 21:57
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Samochód: F500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Następna strona

Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon