Chiptuning PROMOCJA

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 22 lutego 2010, 11:05

P1jawa napisał(a):
Marcinosik napisał(a):Ciekawy był by Wasz pojedynek w wyścigu równoległym na 100 okrążeń

A wyścig 'rónoległy' to nie 'drag' przypadkiem? A 'na okrążenia' to 'na okrążenia'? :-P Nie to, żebym się czepiał moda :-P


nie czepiaj siÄ™ moda bo dostaniesz wolne na parÄ™ dni :mrgreen:
ale masz chyba rację z tym równoległym,ale wiesz jak to jest prawda jest po stronie tych co maja władzę :-P
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez Marcinosik » poniedziaÅ‚ek, 22 lutego 2010, 19:40

Nie ja nie będę jak Adik na forum Fiat126.pl i nie bedę dawał ostrzeżeń za dyskusję na temat mojej poprawności językowej. Wyścig typu drag zwykle jest owszem równoległy ale rozgrywa się na prostym odcinku drogi, tu też przydały by się zakręty by jeszcze dodać emocji. :mrgreen:
Mi się wydaje że powinno być wyścig (jaki?) równoległy na (co?) sto(kogo czego?, dopełniacz) okrążeń, ale się chyba zapytam profesora Miodka jak będzie miał program,
ale nie jestem językoznawcą wiec pewnien nie jestem.
Bo idąc za uwagą Solb to było by wyścig (jaki?) drag na sto okrążenia" nie wiem czy jest to poprawna forma, drogi użytkowniku oceń sam. :mrgreen:
Marcinosik
 
Posty: 247
Dołączył(a): sobota, 1 marca 2008, 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez VIP44 » poniedziaÅ‚ek, 22 lutego 2010, 23:25

damianx napisał(a):No to byłoby coś taki wyścig,jak vip44 wyślę mi kasę(5k) to jestem na tak.
Nawet z racji mojej pracy jestem w stanie w Słomczynie tor zorganizować.


Witam ponownie,

przepraszam jeżeli uradziłem guru tego forum w postaci damianx, mimo to czytając nadal NIE rozumiesz mojego przekazu.

W życiu liczy się NIE ile i za ile, ale jak i jak to działa.

Słuszna uwaga o wyścigu długodystansowym który by ukazał więcej wątków jak wytrzymałość, stabilność, taktykę, zużycie energii , umiejętność panowania nad emocjami i co ważne NIE ile KONI zrobionych po cienych, tylko jak te KONIE przebiegają po "krzywej mocy" i jak wszystko zostało zespolone w całość.

W życiu obowiązuje jedna z wielu prostych zasad, "energia włożona jako pomnożona powraca", więc im lepiej się w temacie przygotujesz, tym lepszy uzyskasz efekt. Korzystanie z "tanich elementów" stawia w roli " Nie zasługuję" i zarazem ciężko czy wręcz bez szans uzyskać pożądany efekt końcowy.

Przyznam gdyby taka sytuacja miała miejsce jakieś 15 lat temu to być może podjął bym rękawice, jednakże wiele kwestii się zmieniło.

Teraz jeżdzę po prostu dla przyjemności:

http://www.youtube.com/watch?v=U4ebe07M9BY

Rozumiem, iż chcesz udowodnić, że potrafisz, i napewno potrafisz,

powiem więcej widziałem już Abartha który był wykonany za 900 euro, z wydechem, programem, filtrem, jednaże jak ten Pan zobaczył wykonany przez nas pakiet to sam stwierdził, że mu wstyd zo to co zrobił, gdyż równocześnie zamiast kupowania oryginalnego Abartha w salonie mógł kupić zwykłą 500-tkę, znaczki i tapicerkę na Ebay-u , turbinę też i by miał też Abartha, tylko w tym chodzi o coś całkowicie innego.

Jak sam dodał ważne przy tym bardziej takich samochodach zachować podejście
tutti completti profesjonali, co w jego przypaku odbiegało znacznie od tej zasady.

Teraz już kupił tyle, że drugi raz, teraz kupił wydech supersprinta, usunął pulsację, wykonał optymalizację, i w wartościach maksymalnych zyskał tylko 9 KM i 22 Nm więcej w stosunku do tego co miał wcześniej ( wcześniej 175 KM i 269 Nm a teraz 184 KM i 291 Nm.), jednakże zyskał znacznie lepszą płynność, lepszy dźwięk i kulturę pracy z przyjemnym dla oka efektem wizualnym.

Zrozumiał, że te 1500 euro różnicy to nic w porównaniu z efektem i jeżeli wiedział by o tym na początku to przesunął by modernizację w czasie o 2 miesiące i zyskał by 900 euro, czyli to co wydał na początku.

Dlatego to tak jak z kobietą mało liczy się ile razy czy ile to trwa, jedynie jak to przebiega , jak się udało uzyskać pełną spójność i harmonię, jaki jest efekt całościowy oraz jaką to daje przyjemność, mimo zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa.

P.S w 2001 roku na starcie do OS Cytadela kilku się zakładało że NIE damy rady Felicią Kit Car-em WRC-om, cóż niestety ich budżety się zmniejszyły po zapoznaniu się z wynikami końcowymi jak byliśmy na 7-mym w generalce wśród całej naszej elity sportu samochodowego.

Pozdrawiam
VIP44
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2010, 23:08
Lokalizacja: Opole
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez VIP44 » poniedziaÅ‚ek, 22 lutego 2010, 23:46

solb napisał(a):To ja zapytam bardziej doświadczonych kolegów: jak ma się fabryczny pakiet esseesse do proponowanego przez was "prywatnego tuningu"?

Tak na marginesie: te wycieczki do Bangladeszu były zbędne. ;-)


Napewno pakiet esseesse budzi pewne emocję, jednakże po prostu trzeba sobie zadać pytanie czy chcesz mieć Abarth-a jak setki innych ludzi i jedynie z mocą ok 160 KM, czy chcesz zestroić go pod siebie i dla siebie.

Niestety w przypadku takiego pakietu nadal działa tematyka produkcji masowej.

Znam paru dealerów Abarth-a za granicą którzy mają w ofercie pakiet, mimo to "składają" Abartha pod klienta np: wydech Supersprinta, hamulce Brembo Competitione, dolot dynamiczny, felgi Braid z kolorem na życzenie oraz optymalizacja wykonana na hamowni, wielokrotnie z modernizacjami daleko idącymi np: Turbo na łożyskach kulkowych.

Kupowałem Abarth-a na specjalnych zasadach bezpośrednio z FAP i nawet propozycję jaką otrzymałem była bez pakietu gdyż osoby wiedziały czym się zajmujemy, stwierdzając iż na pewno będziemy chcieli uzyskać ciekawszy efekt.

Mimo to chwała dla Fiata, że tak otwarcie umożliwił dla szerszego grona możliwość modernizacji.

Reasumując, nasze pakiety różnią się od oferowanego fabrycznie, gdyż są nastawione na indywidualne wymagania klienta.

Pozdrawiam
VIP44
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2010, 23:08
Lokalizacja: Opole
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » wtorek, 23 lutego 2010, 11:47

VIP44 napisał(a):przepraszam jeżeli uradziłem guru tego forum w postaci damianx, mimo to czytając nadal NIE rozumiesz mojego przekazu.


Ja twój przekaz rozumiem i rozumiem czemu tyle kasy za to bierzecie i wiem też że tuning to nie tylko chip-rezystor i stożek na kibel rurze plus magnetyzer.

Ja pisząc że zrobię to za 5k też miałem na myśli wykres płaski jak stół przez 3000 tyś obrotów a nie peak przy 6500 w czasie 200 obrotów.

Mam nadzieję że to zakończy bezsensowny spór.

do tego tematu pasuje motto : jak nie widać różnicy to po co przepłacać.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez jolka81 » wtorek, 2 lipca 2013, 14:09

Jestem zainteresowana takim tuninegiem. Dostane jakiÅ› specjalny rabacik?
jolka81
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 14:20
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Chiptuning PROMOCJA

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 8 lipca 2013, 13:39

jolka81 nie wiem czy dostaniesz jaką odpowiedz bo kolega vip44 ostatnio logował się :22 lut 2010, 2010 22:29

albo się obraził albo zrozumiał że tu nie ma potencjalnych nabywców.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Poprzednia strona

Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon