PROXY I OSIOWANIE TFT

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

PROXY I OSIOWANIE TFT

Postprzez ufasa91 » czwartek, 26 sierpnia 2021, 16:29

CZESC!

Właśnie zakupiłem Fiata 500 nówke sztukę z NIemiec. Dlaczego tak? Koniecznie chciałem automat, a w zwykłej wersji w 2021 jest już niedostępny. Niestety ma zwykły licznik, dlatego zakupiłem już licznik TFT. Nie chciało mi się jechać 3H po odbiór, dlatego przyszedŁ kurirerem.

Z wymianą nie będzie problemu, natomiast czy pomoże mi ktoś z proxy i osiowaniem? Czytałem na forum, że wielu z Was to robiło :) Nie chce kupować kabli i programu do tej jednej operacji żeby to później leżało. Czy jest ktoś z Łodzi lub okolic? Chętnie za to zapłacĘ gotówką albo regionalną flaszeczką :)
ufasa91
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2021, 16:07
Samochód: Fiat 500 1.2 Dualogic 2020
Pojemność silnika:: 1250
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon