1,3 multijet grzebał ktoś coś?

Chcesz upiększyc swoje auto? A może pochwalić się przeprowadzonymi zmianami w Fiacie 500? Tu możesz to zrobić

1,3 multijet grzebał ktoś coś?

Postprzez Greku » Å›roda, 18 wrzeÅ›nia 2019, 20:57

Coś powoli zaczyna mi być mało kucy w moim szatanie małym :) niestety mam wersję 75KM z dpf'em, bez zmiennej geometrii. Myślałem nad dołożeniem geometrii i dorzucić kabli i wrzucić sterownik z 95KM ale okazuje się, że trzeba dość mocno rzeźbić (turbo odwrotnie montowane) i dlatego się zastanawiam czy ktoś już coś grzebał, czy tylko jakieś pierdoły i chip... Czasami mam głupie pomysły ale już patrzyłem nawet za 1,4T z bravo, co by upychać :D ale to też ogrom prac i kasy :) ale teraz po przemalowaniu całej 500-tki (miałem malować tylko kilka pierdół :P ) szkoda ją zmieniać szybko, bo nikt nie zapłaci rozsądnej kasy za idealne auto blacharsko-lakierniczo :)
Greku
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:18
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1,3
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Tuning Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon