Przednia szyba - zamykanie

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Przednia szyba - zamykanie

Postprzez Karol_INO » czwartek, 5 maja 2016, 10:54

Witajcie! Czy zauważyliście u siebie problem z precyzją zamykania szyb bocznych? Gdy jest otwarta w połowie, z łatwością możemy ją ruszać do przodu i do tyłu, ponadto nie domyka sie dokładnie przez co występują szumy powietrza przy szybszej jezdzie....Niestety zauważyłem to także w nowych 500-tkach w salonie...Czy u Was tez występuje ten problem? Pozdrawiam, szerokości! :)
Karol_INO
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 20 stycznia 2015, 23:47
Samochód: Fiat 500 POP 2014
Pojemność silnika:: 1,2 8v
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Przednia szyba - zamykanie

Postprzez brosk » niedziela, 22 października 2017, 22:28

W mojej tez tak sie dzialo wypust 2016 kupiona w 2017 jako nowa. Przy jezdzie powyzej 100 szumy od strony kierowcy.
brosk
 
Posty: 42
Dołączył(a): sobota, 28 stycznia 2017, 21:30
Lokalizacja: Słupsk
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Przednia szyba - zamykanie

Postprzez ewcians » środa, 1 listopada 2017, 01:14

Moja Niunia rocznik 2016 mi takich fochów nie strzela. Wersja podstawowa z silnikiem 1, 2. Zakupiona w salonie. Za to mi nie podgrzewa lewego lusterka bocznego, wieje mi też chłodem (znacznym) z nawiewów przy skręcaniu kierki, nie mam pojęcia co jedno z drugim ma wspólnego, ale jak se chce ciepło to mam mieć CIEPŁO, a nie ..powiew mrozu przy skręcaniu kierką. W piątek odstawiam na pierwszy przegląd gwarancyjny, naturalnie się będę czepiać.
ewcians
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 13 października 2016, 00:06
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon