Dziwna awaria

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Dziwna awaria

Postprzez martyna23 » sobota, 25 lipca 2015, 11:33

Witam.

Przejrzałam forum i nie znalazłam podobnej sytuacji, więc piszę w nowym wątku, może ktoś też ma taki problem z 500. Mianowicie, gdy przekręcam kluczyk na zapłon zapalają mi się wszystkie kontrolki i zegar, włącza się radio, działają światła, jednak gdy chcę odpalić auto wszystko gaśnie, żadna wskazówka ani drgnie i nawet "nie kręci". Wie ktoś czym taka sytuacja może być spowodowana? Istotna jest dla mnie każda, nawet najmniejsza sugestia.

Pozdrawiam
Martyna
martyna23
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 25 lipca 2015, 11:25
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Dziwna awaria

Postprzez hono_mat » niedziela, 26 lipca 2015, 10:21

Może akumulator?
hono_mat
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 13 maja 2014, 19:27
Lokalizacja: Katowice
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Dziwna awaria

Postprzez vietom » wtorek, 28 lipca 2015, 12:44

Nie mam pojęcia, ale nie jestem mechanikiem. Ja oddałbym samochód do serwisu, zanim będzie za późno.
http://www.autotruck.net.pl/serwis.html jest bardzo dobry.
Avatar użytkownika
vietom
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 5 lipca 2015, 16:01
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Dziwna awaria

Postprzez marek500 » wtorek, 28 lipca 2015, 15:57

Albo akumulator albo rozrusznik ?
Jedno z dwojga...
marek500
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 3 listopada 2008, 10:44
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiat 500 1.2 Lounge
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Dziwna awaria

Postprzez kolczasty » sobota, 1 sierpnia 2015, 08:11

W zeszłym roku przerabiałem coś podobnego. Okazało się, że winny był akumulator - znajomy mówił, że prawdopodobnie oberwała się jedna z cel i robiło się zwarcie. Po wymianie na nowy wszystko wróciło do normy.
Jednak w Twoim przypadku, tak jak sugerują inni sprawdziłbym też alternator czy np. nie poluzowały się kable.
Avatar użytkownika
kolczasty
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 17 lutego 2009, 15:55
Lokalizacja: Hażlach
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Dziwna awaria

Postprzez PerciakP » niedziela, 16 sierpnia 2015, 11:19

kolczasty napisał(a):W zeszłym roku przerabiałem coś podobnego. Okazało się, że winny był akumulator - znajomy mówił, że prawdopodobnie oberwała się jedna z cel i robiło się zwarcie. Po wymianie na nowy wszystko wróciło do normy.
Jednak w Twoim przypadku, tak jak sugerują inni sprawdziłbym też alternator czy np. nie poluzowały się kable.


Też tak miałem , po wymianie aku problem się rozwiązał . Czyżby przypadłość naszych autek ?? Może jakieś wadliwe montowali.
PerciakP
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 sierpnia 2015, 15:04
Lokalizacja: Mierzyn
Samochód: honda jazz
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon