Biały lakier - pożółkły po roku

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Biały lakier - pożółkły po roku

Postprzez mezor » czwartek, 18 października 2012, 11:33

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem białego fiacika - ma ok. 1,5 roku. Niestety lakier w niektórych miejscach z jednej strony jest w odcieniu żółci (szczególnie z przodu koło nadkola) widać różnicę w kolorze między lakierem a plastikowym zderzakiem. W innych miejscach przy styku tych dwóch materiałów nie ma różnicy. W serwisie zbyli mnie mówiąc, że jestem wrażliwa na kolory. Czy ktoś ma też taki problem?
mezor
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 16 października 2012, 14:25
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Biały lakier - pożółkły po roku

Postprzez milo222 » czwartek, 25 października 2012, 13:22

jeżeli róznica jest napradę widoczna to złożyć pisemną reklamację w salonie - na gębę to się z Panią z warzywniakak można sprzeczać

Jezeli po pisemnej reklamacji nadal będziesz zbywana to poczekaj koło 30 dni - jezeli samochodu nie kupiłaś na firmę a jako konsument mają obowiązek odpowiedzi na reklamcję w ciągu 14 dni . UWAGA w reklamacji nie pisze że reklamujesz na podstawie gwarnacji - napisz że lakier ma inny odcień są przebarwienia i jakość lakieru nie odpowiada zapewnieniom sprzedawcy ( dokłądne słowa)

Następnie po odwaleniu reklamcji idź do PZMOT ( ades w internecie) i poproś o ocenę biegłego wraz z oceną kosztów naprawy pojazdu

Potem już do prawnika i sądu :)

w Poznaniu mogę pomóc - w innych miastach też jednakże czasam ekonomicznie sie nie opłaca
milo222
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Biały lakier - pożółkły po roku

Postprzez gshock » czwartek, 22 listopada 2012, 21:39

Może jakieś foto?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Biały lakier - pożółkły po roku

Postprzez Gosiekk » piÄ…tek, 7 sierpnia 2015, 15:27

Nie mam problemu z kolorem lakieru, a z tym, że nie jest on już tak błyszczący jak kiedyś. Zastanawiałam się nad jego woskowaniem, żeby go przy okazji zabezpieczyć, ale nie mam pojęcia jaki wosk wybrać. Znalazłam ofertę http://sklep.motogo.pl/pl/c/Woski-Sealanty/97. Jest tam sporo produktów i nie wiem, który jest lepszy. Możecie mi doradzić?
Gosiekk
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 2 lipca 2015, 08:11
Samochód: fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Biały lakier - pożółkły po roku

Postprzez Tervars » Å›roda, 26 sierpnia 2015, 08:53

Mozna też zamalować i polakierować to potem no ale to wiadomo koszta jak możesz to śmigaj na serwis jeśli naprawdę te przebarwienia są widoczne to muszą to uznac
Tervars
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2015, 08:51
Samochód: VW golf V
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon