Pęknięty plastik - podnośnik szyby kierowcy

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Pęknięty plastik - podnośnik szyby kierowcy

Postprzez damcar » piÄ…tek, 3 sierpnia 2012, 21:44

Szanowni forumowicze dzisiaj przy spuszczonej szybie kierowcy mocna trzasnąłem drzwiami i szyba przestała działać. Po demontażu tapicerki okazało się że pękł plastik do którego mocuje się szybę. Czy ktoś miał podobny problem bo nie wiem czy na alledrogo muszę kupić całą prowadnicę aukcja http://allegro.pl/podnosnik-elektryczny ... 74289.html
czy można wymienić ten nieszczęsny biały plastik który "jeździ" po prowadnicy. (widoczny na prowadnicy w prawym górnym roku zdjecia) . proszę o pomoc.
damcar
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 22:22
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Gryfice
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1,3 jtd 75 ps
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Pęknięty plastik - podnośnik szyby kierowcy

Postprzez Qnisko » niedziela, 5 sierpnia 2012, 17:01

Jeśli chodzi o ASO to pewnie będą mieli jako całą prowadnicę.
Najlepiej w twoim przypadku byłoby kupić uszkodzoną prowadnicę ale z dobrym tym elementem co potrzebujesz i zapłacić grosze ;)


damcar napisał(a):Szanowni forumowicze dzisiaj przy spuszczonej szybie kierowcy mocna trzasnąłem drzwiami i szyba przestała działać. Po demontażu tapicerki okazało się że pękł plastik do którego mocuje się szybę. Czy ktoś miał podobny problem bo nie wiem czy na alledrogo muszę kupić całą prowadnicę aukcja http://allegro.pl/podnosnik-elektryczny ... 74289.html
czy można wymienić ten nieszczęsny biały plastik który "jeździ" po prowadnicy. (widoczny na prowadnicy w prawym górnym roku zdjecia) . proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
Qnisko
 
Posty: 309
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiacik 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Pęknięty plastik - podnośnik szyby kierowcy

Postprzez damcar » poniedziaÅ‚ek, 6 sierpnia 2012, 18:52

tak wiem - szukam zestawu naprawczego do tej prowadnicy i lipa wiec chyba trza kupić używkę...
damcar
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 22:22
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Gryfice
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1,3 jtd 75 ps
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon