"Jakość" Fiata

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 23 marca 2009, 12:48

Bardzo dobry pomysł
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: "Jakość" Fiata

Postprzez wloski » poniedziaÅ‚ek, 1 listopada 2010, 14:05

Powiem tak, nigdy nie chciałbym być jednym z pierwszych kupców jakiegokolwiek samochodu. Pierwsze egzemplarze zawsze są wadliwe i nie dopracowane.

Nie martwcie się, w Sienach były problemy z przyklejonymi źle przednimi szybami, w Punto Grande z tylnymi. Już nie mówiąc o Unach co szybko rdzewiały, bo były źle zabezpieczone. Moja 600-tka na szczęście nie jest taka wadliwa, ale poprzedni kierowca nie za bardzo dbał o samochód i z tego powodu jestem tak samo zły jak wy z powodów drobnych niedociągnięć :). Jedno muszę dodać, z roku na rok wymogi i konkurencja rośnie we wszystkich dziedzinach i moim zdaniem z czasem coraz mniej będzie wypuszczonych samochodów z usterkami.
wloski
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 25 października 2010, 22:37
Lokalizacja: Lędziny
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez natter » wtorek, 9 listopada 2010, 19:59

Bedzie coraz wiecej, poniewaz zycie jednego modelu szybko sie konczy.
Dawniej tlukli model okolo 10 lat, po 5 lift i zmiana silnikow. Teraz to co 6/7 lat wypuszczaja nowy model, ktory ma i tak bebechy z poprzedniego, ale niedopracowana reszte. Poz tym.... wymiana oleju w silniku co 30kkm !!!!!!!!! Szok, wymiana oleju w skrzyni biegow, NIGDY....SZOK !!!
Poza tym wykupywanie jednych marek poprzez drugie, np Volvo to Ford, a Ford Ka to nic innego jak 500-tka. Porsche Cayenne i VW Tuareg, toz to na jednej linii robi.

Malo usterkowe samochody byly do konca lat 90 XX wieku, teraz pogon producentow za kasa powoduje wady. Daje 10/15 lat i trend sie odwroci
natter
 
Posty: 63
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2009, 19:54
Lokalizacja: Polska
Samochód: Szary
Pojemność silnika:: 1.6
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez fotele » piÄ…tek, 4 lutego 2011, 22:58

I znów odkopuję ( czy w ogóle ktoś tutaj coś pisze? ) do kolegi który ma problem ze swoją wystającą z tyłu pianką. Jeśli chcesz to napisz a ja ci podam bardzo prosty sposób jak to zrobić.
fotele
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 1 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: śląsk
Samochód: mercedes w210 e300td
Pojemność silnika:: 2996ccm
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez gpruszko » sobota, 14 października 2017, 16:10

Odnosnie rolety i dostania sie do niej - czy faktycznie tylko przez zdjecie podsufitki?
gpruszko
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 marca 2014, 23:03
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.3
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez gshock » wtorek, 17 października 2017, 17:52

fotele napisał(a):I znów odkopuję ( czy w ogóle ktoś tutaj coś pisze? ) do kolegi który ma problem ze swoją wystającą z tyłu pianką. Jeśli chcesz to napisz a ja ci podam bardzo prosty sposób jak to zrobić.
''może tutaj wszystkim podpowiedz..
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez Malandrino » sobota, 21 października 2017, 12:37

Popieram! Ja z chęcią przeczytam.
Malandrino
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 3 października 2017, 19:43
Samochód: 500 Giallo Birichino Sport
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: "Jakość" Fiata

Postprzez brosk » niedziela, 22 października 2017, 22:24

U mnie nie dosc ze obudowa sie rozchodzila to jeszcze pekala. Wymienili na gwarancji jej jedna czesc ale roznila sie troche odcieniem.
brosk
 
Posty: 42
Dołączył(a): sobota, 28 stycznia 2017, 21:30
Lokalizacja: SÅ‚upsk
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Poprzednia strona

Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon