Wycie silnika

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Wycie silnika

Postprzez Pszczółka » niedziela, 15 lipca 2012, 15:11

Witam wszystkich!!!
Mam pytanie, od jakiegos czasu, zdażyło sie to dwukrotnie z przerwami czasowymi, przy uruchamianiu silnika nastepuje jego coraz głosniejsze wycie. Po wyłaczeniu i uruchomieniu silnika na nowo, problem znika. Dzwiek jest podobny dodźwięku wiatraka czy wirnika ;) Co to moze być?
Pozdrawiam Pszczółka
Pszczółka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 15 lipca 2012, 15:04
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Wycie silnika

Postprzez jaqb » poniedziaÅ‚ek, 16 lipca 2012, 13:31

witaj, miałem ten sam problem i był to alternator (dokładniej urwały się śruby w bloku silnika i opadł on o kilka cm powodując jakieś tarcie przy alternatorze). jednak nie wiem do końca czy to był jedyny powód tego tarcia, gdyż po naprawie mocowań silnika pisk czasem się pojawia (być może alternator został uszkodzony i daje od czasu do czasu o sobie znać). pozdrawiam
jaqb
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2009, 13:25
Lokalizacja: Kraków
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Wycie silnika

Postprzez rod195 » piÄ…tek, 22 lutego 2013, 18:45

może za długo kręcisz kluczykiem
rod195
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 16:43
Samochód: Fiat stilo
Pojemność silnika:: 1.9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon