problem z media player

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

problem z media player

Postprzez aaniaa » wtorek, 5 kwietnia 2011, 20:12

Coś moja 500 nie chce ze mną ostatnio współpracować, najpierw ta odma a teraz problem z odtwarzaniem plików z pen driva podłączonego do usb. Zaznaczam, że wcześniej wszystko było ok, a teraz jakby w ogóle nie widział tego pen driva i nie włącza się w ogóle media player. Myslalam, że to może problem z moim pen drivem, ale podłączyłam nowy i tego w ogóle nie widzi;/ po kilku próbach jakby go już widział, ale piosenka poleciła 2 sek i tak jakby sie "krzaczył" i wyłączał;/ Macie może pomysł co to może być? czy to gniazdo usb się popsuło?
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: problem z media player

Postprzez damianx » wtorek, 5 kwietnia 2011, 20:41

a przypadkiem nie zawadziłaś o pena jak był w usb ?
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: problem z media player

Postprzez aaniaa » wtorek, 5 kwietnia 2011, 20:44

raczej nie przypominam sobie takiej sytuacji, normalnie go wyciągnęłam w piątek a w poniedziałek już nie działał, może coś tam się uszkodziło "wewnątrz";/
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon