nie dziala pilot

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

nie dziala pilot

Postprzez Kasia » sobota, 16 sierpnia 2008, 00:24

Witam, czy komuś zdarzyła się sytuacja, w której pilot odmówił współpracy? Zdarzyło mi się dziś pierwszy raz, zero reakcji na przyciskanie któregokolwiek z przycisków. Bateria nie padła no bo przecież za wcześnie, nie była to kwestia, że coś nie łączy, bo po mocniejszym wciskaniu guzików też nie było żadnej zmiany. Otworzyłam więc kluczykiem i później już wszystko działało. Jak myślicie, serwis coś pomoże?? Czy to jakieś jednostkowe "zacięcie" czy zwiastun większych problemów? Zdarzyło się to komuś?
Kasia
 
Posty: 52
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 00:04
Lokalizacja: warszawa
Samochód: f
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: nie dziala pilot

Postprzez damianx » sobota, 16 sierpnia 2008, 08:07

Czasami inne fale radiowe zakłucają działanie pilota,juz tak miałem pare razy ale w innyma aucie,często tak się działo pod pałacem kultury jak jeszcze były tam nadajniki na iglicy
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: nie dziala pilot

Postprzez Kasia » sobota, 16 sierpnia 2008, 11:58

Hmm, nigdy bym na to nie wpadła. No zobaczymy czy to się nie powtórzy, dzięki
Kasia
 
Posty: 52
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 00:04
Lokalizacja: warszawa
Samochód: f
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon