Fiat 500 problem z odpalaniem

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Fiat 500 problem z odpalaniem

Postprzez milkszejk » wtorek, 8 sierpnia 2023, 14:46

cześć,
nie wiem gdzie dokładnie opisać swój problem, może ktoś będzie mial jakiś pomysl badz sugestie,
auto z 2009 roku w dieslu,

auto jezdzi caly tydzien bez problemu, idziesz do niego np z zakupowac i nie chce odpalic ( nie cyka pompka, nic sie nie dzieje, nie kreci) najlepsze, ze postoi czasem godzine czasem kilka dni i potem z powrotem normalnie jezdzi,
mechanik, ktory mi troche pomaga w temacie delikatnie rozklada rece,

dolozyl dodatkowa mase, wymienil jakas tam kostke ze w stacyjce, rozrusznik ok, bateria ok

3 dni temu zaholowalem auto do mechanika, postalo 2 dni dzis normalnie odpalilo.. nie ma zadnego bledu, nikt nie wie o co kaman, drugiego kluczyka nie mamy, byc moze to sprawa immo?
rece mi juz powoli zaczynaja opadac, i nie mam pomyslow, teraz znow musze wziac auto i poczekac, az przestanie odpalac,
podlaczalem miernik jak przekreca sie kluczyk to spadek napiecia jakis tam jest, jakby sie mialo cos dziac, ale nie kreci ani nic sie nie dzieje, wiec to moze wina jakiegos przekaznika?jest tu jakis magik od mito czy 500 i cos podpowie? z gory dzieki
milkszejk
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 8 sierpnia 2023, 14:44
Samochód: fiat 500 1.3 jtd
Pojemność silnika:: 1.3
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Fiat 500 problem z odpalaniem

Postprzez damianx » czwartek, 10 sierpnia 2023, 09:51

jakby to był problem z immo to miałbyś info na liczniku że kluczyka nie widzi.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Fiat 500 problem z odpalaniem

Postprzez Veldylema » środa, 23 sierpnia 2023, 14:37

Mam ten sam problem, początkowo auto odpalało rano, pózniej popołudniu nie a nastepnego dnia jakgdyby nigdy mic. Problem zaczal sie nasilac i finalnie auto od 3 mc stoi w garazu.


Aku nowy, kostka stacyjki nowa, czujnik polozenia walka rozrzadu, czujnik pedalu stopu i kilka innych rzeczy ktore gdzies w necie napomknelam i bylam w stanie samodzielnie wymienic bo wszyscy rozlozyli rece z twierdzeniem “to tylko fiat” a kupilam go kilka mc temu…
Veldylema
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 23 sierpnia 2023, 14:30
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Fiat 500 problem z odpalaniem

Postprzez 2rzyn » poniedziałek, 25 września 2023, 20:49

Moj przestal reagowac na kluczyk, nie cyka, nie kreci, nie mozna nawet swiatla w kabinie zapalic. Diagnoza: luzna klema spowodowala uszkodzenie modulu (bsi???)
2rzyn
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2023, 16:55
Samochód: Fiat 500 2008r
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon