Szyba w dachu - Cabrio

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Szyba w dachu - Cabrio

Postprzez Mikolaj30 » Å›roda, 10 marca 2021, 17:00

Witam, mam okazję nabyć w całkiem dobrej cenie Fiata 500C, który ma uszkodzoną tylną szybę w rozkładanym dachu. Czy ktoś z jest w stanie podpowiedzieć mi, czy ta szyba jest w ogóle wymienialna, czy muszę inwestować w cały dach? Można kupić coś takiego w serwisie? Jeśli nie, to może są jakieś inne sposoby na sensowne rozwiązanie?
Mikolaj30
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 10 marca 2021, 16:53
Samochód: -
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Szyba w dachu - Cabrio

Postprzez damianx » wtorek, 23 marca 2021, 18:20

a co za problem zapytac fachowców od cabrio ,którzy to wymieniaja ,naprawiają takie rzeczy co dzień.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Szyba w dachu - Cabrio

Postprzez Isabella75 » Å›roda, 24 marca 2021, 12:58

W niemal każdym cabrio z tego co mi wiadomo można wymienić samą szybę. Jeśli reszta dachu jest w dobrym stanie, to nie ma sensu go wymienić w całości jeśli sama szyba jest do zmiany. Z tego co widzę, to możesz kupić za 220zł samą szybę do tego modelu co masz.
Isabella75
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 24 marca 2021, 12:55
Samochód: Lexus IS200
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Szyba w dachu - Cabrio

Postprzez damianx » Å›roda, 24 marca 2021, 15:37

Pytanie tylko jak to jest z montażem ,czy da radę po prostu wymenic pod blokiem czy mimo wszystko trzeba do fachowców.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon