Mokra podłoga za kierowcą, wyciek płynu do spryskiwaczy

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Mokra podłoga za kierowcą, wyciek płynu do spryskiwaczy

Postprzez Luki_SW » poniedziaÅ‚ek, 22 lutego 2021, 18:53

Witajcie.

PotrzebujÄ™ waszej pomocy.
Wczoraj sprzątając samochód mojej żony zauważyłem, że wykaładzina za kierowcą jest mokra. Sprawdziłem (na smak i węch ) że jest to płyn do spryskiwaczy.
Wykładzina jest dosyć mocno nasiąknięta płynem więc muszę to jak najszybciej zrobić.

Pytanie do Was czy gdzieś w tamtym miejscu (za kierowcą w miejscu gdzie pasażer tylnej kanapy trzyma nogi) idzie przewód, rurka z płynem do spryskiwaczy na tylną szybę.?
Drugie pytanie, czy wiecie jak zdemontować wykładzinę w tym miejscu, co musiałbym rozebrać żeby dostać się tam i zobaczyć gdzie wycieka ten płyn.

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie rady
Luki_SW
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 22 lutego 2021, 14:44
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Mokra podłoga za kierowcą, wyciek płynu do spryskiwaczy

Postprzez damianx » wtorek, 23 lutego 2021, 16:07

możesz progi zdemontować i zobaczyć czy sie dostaniesz ,ale zeby wyjąc wykładzinę to raczej całe wnętrze trzeba zdemontować ,fotele kanape i pre plastików.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon