Przewód podciśnienia

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Przewód podciśnienia

Postprzez superspeedo » niedziela, 9 wrzeÅ›nia 2018, 20:42

Zauważyłem dzisiaj, że mam mocno sfatygowany przewód podciśnienia. Ten, który wchodzi od tylu do obudowy filtra powietrza. Popękany wzdłużnie, w poprzek, cały nieszczelny i mokry od oleju. Wymiana banalnie prosta, odczepianymy go od obudowy filtra, od silnika (pod przepustnicą), wymieniamy na nowy, wcześniej kupiony wąż do benzyny oleju, ze średnicą wewnętrzną 5mm. Ja kupiłem wzmocniony, polskiej firmy, powinien na 3 lata wystarczyć.

BTW coÅ› martwe to forum...
superspeedo
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 4 września 2018, 21:32
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Przewód podciśnienia

Postprzez iparts » piÄ…tek, 25 stycznia 2019, 20:34

Kontrolowanie stanu pojazdu to mega ważna sprawa, jednakże wielu kierowców niestety często o tym zapomina. Przewody z upływem lat oraz przez wysoką temperaturę niestety uszkadzają się, jednak jeśli w miarę wcześnie znajdziemy źródło problemu można go rozwiązać bez większych komplikacji. Takie przewody znaleźć można na stronie - wystarczy wybrać tylko model silnika i wyskoczą dostępne części ;)
Avatar użytkownika
iparts
 
Posty: 23
Dołączył(a): piątek, 22 marca 2013, 16:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiat BRAVO (198)
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon