Blue&Me - zawieszanie / gdzie jest moduł ?

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Blue&Me - zawieszanie / gdzie jest moduł ?

Postprzez dworzan » sobota, 3 marca 2018, 19:05

Dzień dobry wszystkim. Mam problem z Blue&Me, mianowicie:

- po sparowaniu telefonu (iPhone6) wszystko wydaję się być ok ale czasami podczas rozmów na głośnomówiącym rozmowa zostaje nagle przerwana, z głośników wydobywa się przerażające buczenie a radio się zawiesza. Trwa to kilkanaście sekund po czym następuję samoczynny restart radia, rozłączenie telefonu i przestaje buczeć.

- zadzwoniłem do serwisu w Sochaczewie i po rozmowie fachowiec postawił albo na radio albo na moduł BM. Wymieniłem całe radio na nowe ale problem pozostał. Zrobiłem pełne uaktualnienie systemu do najnowszej wersji - bez zmian.

- metodą eliminacji został mi do wymiany moduł BM. Widziałem na allegro, że można już je kupić po 150-200zł ale problem polega na tym, że nie mam pojęcia gdzie znajduje się on w samochodzie - chciałbym obecny zdemontować i dobrać po numerze. Po wyjęciu radia nie zauważyłem żeby coś tam niebieskiego było, nie ma też w schowku, i nie ma też pod siedzeniem. No chyba, że źle szukam ale nie sądzę.

Tym samym proszę o pomoc w zlokalizowaniu modułu.

Fiacik jest z polskiego salonu, rok 2008, 1.2 benzyna, bez dodatkowego audio (w fotelu pasażera mam schowek).

Mam nawet film jak to wyglÄ…da w momencie zawieszenia:
https://youtu.be/5nPkxx7675o
dworzan
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 18:43
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Blue&Me - zawieszanie / gdzie jest moduł ?

Postprzez damianx » piÄ…tek, 16 marca 2018, 11:29

moduł b&m jest po stronie pasażera podwieszony na stelażu pod schowkiem,
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Blue&Me - zawieszanie / gdzie jest moduł ?

Postprzez Pawliko » piÄ…tek, 17 maja 2019, 12:55

damianx napisał(a):moduł b&m jest po stronie pasażera podwieszony na stelażu pod schowkiem,

Pozwolę sobie odświeżyć temat. W moim aucie nie ma tego modułu w okolicach poduszki pasażera, grzebałem tam i nic nie znalazłem. Jest opcja że znajduje się on w innym miejscu? Jeśli tak to gdzie?
Pawliko
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 12:41
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Fiat 500 & Audi A5
Pojemność silnika:: 1.2 & 2.7 TDI
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Blue&Me - zawieszanie / gdzie jest moduł ?

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 20 maja 2019, 15:33

odpisałem w innym poście.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon