Problem z CD - komunikat NIEDOSTĘPNE

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Problem z CD - komunikat NIEDOSTĘPNE

Postprzez marekdamm » Å›roda, 6 grudnia 2017, 21:49

Witam, jestem nowym forumowiczem więc jeśli takowy wątek był już poruszany to z góry przepraszam.
Mój problem polega na tym, że od czasu wymiany akumulatora mam kłopoty z radiem.
Najpierw brak był kontaktu z blue&me oraz połączeniem z telefonem poprzez bluetooth - problem rozwiązałem wyjmując bezpiecznik (pewnie coś zaśniedziało ponieważ autko stało przez dwa miesiące nie ruszane). Po wymianie bezpiecznika doszedł do siebie ale nie całkiem ponieważ brak jest możliwości odtwarzania muzyki z CD. Chcąc przełączyć źródło sygnału na CD wyskakuje na radiu komunikat że jest ono niedostępne a płyta w środku siedzi i nie idzie jej wyjąć. Nie wiem czy szukać nowego radia czy może to jakaś kolejna pierdoła. Dodam że chodzi o standardowe radio Fiat 312MP3 zamontowane w 500 z 2010 roku 1.2 benzyna. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc.
marekdamm
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 26 lipca 2017, 07:35
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon