Gwarancja i serwis

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

Re: Gwarancja i serwis

Postprzez pawel500 » sobota, 23 października 2010, 14:16

Zastanawiam się czemu wszędzie piszecie o 2-latach gwarancji, my kupiliśmy swojego fiata dwa lata temu i wtedy nie było mowy o innej gwarancji jak 5-lat. Mam nawet prospekt reklamowy Fiata 500 z początku jego produkcji i w nim jak wół zapisane jest , że w każdej konfiguracji i niezależnie od wersji obowiązywać będzie 5-cio letni okres gwarancyjny
pawel500
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 8 września 2010, 18:56
Lokalizacja: warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Gwarancja i serwis

Postprzez solb » niedziela, 24 października 2010, 17:19

Reklama, to tylko reklama, a okres gwarancji to inna bajka.
Avatar użytkownika
solb
 
Posty: 284
Dołączył(a): poniedziałek, 6 października 2008, 21:57
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Samochód: F500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Gwarancja i serwis

Postprzez thebartol » Å›roda, 27 października 2010, 20:30

W każdej konfiguracji i niezależnie od wersji obowiązuje pięcioletnia gwarancja po wykupieniu specjalnego pakietu wraz z autem.
Avatar użytkownika
thebartol
 
Posty: 434
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lipca 2008, 09:11
Lokalizacja: Trzebiatów
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Gwarancja i serwis

Postprzez kolczasty » Å›roda, 16 marca 2011, 10:44

To ja dorzuce swoje: po roku uzytkowania na pierwszym przegladzie zglosilem, ze cos trzeszczy obudowa zegarow - zrobili. Ostatnio, przy drugim przegladzie zglosilem wadliwe dzialanie hamulca recznego tzn. przy zaciaganiu bardzo czesto zapadka nie lapala i dzwignia samoczynnie opadala. Na nowa trzeba bylo czekac prawie 3 tygodnie ale wymienili na gwarancji i jest ok. Zauwazylem rowniez, ze wytarl sie lakier przy tylnej klapie, tam gdzie wchodzi wiazka kabli w klape - zrobili zaprawke i zobaczymy ile wytrzyma. Podejrzewam, ze za jakis czas ulegnie odnowieniu.

Auto serwisuje w Euromot Żory. Niektorzy pisza, ze serwis nie mowi im co zrobili. W Euromot jest tak, ze przy przyjeciu auta dostaje protokol przyjecia zgloszenia z ew. moimi uwagami. Przy odbiorze dostaje kolejny, wypelniony przez magikow z serwisu i tam przy kazdej mojej uwadze jest adnotacja, co zrobili.

Ostatnio nasilily mi sie problemy z odpalaniem - sporadycznie pojawialy sie w zimie. Zglaszalem na serwisie - zmienili soft ale dalej sa jakies problemy. 2-letnia gwarancja skonczyla sie w lutym - takze zobaczymy co dalej. Nie zdziwilbym sie, gdyby teraz wyszlo im co dokladnie dolega mojej 500-ce (podobno byla podpinana pod kompa i zadnych bledow nie bylo).

Pozdrawiam brac 500-kowa.
Avatar użytkownika
kolczasty
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 17 lutego 2009, 15:55
Lokalizacja: Hażlach
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Gwarancja i serwis

Postprzez natter » czwartek, 17 marca 2011, 20:54

kolczasty napisał(a):Ostatnio nasilily mi sie problemy z odpalaniem - sporadycznie pojawialy sie w zimie. Zglaszalem na serwisie - zmienili soft ale dalej sa jakies problemy. 2-letnia gwarancja skonczyla sie w lutym - takze zobaczymy co dalej. Nie zdziwilbym sie, gdyby teraz wyszlo im co dokladnie dolega mojej 500-ce (podobno byla podpinana pod kompa i zadnych bledow nie bylo).Pozdrawiam brac 500-kowa.


Wg mnie dolega jazda na krótkich dystansach, wlączona klima, radio, ogrzewanie tylnej szyby... Przejedź wiecej km ( 100 ?? ) i zobaczysz,że auto nie ma takiego problemu. Po prostu alternator nie zdaża ( ..własnie i Pan zdąży... (Bareja) ).

Pozdrawiam
natter
 
Posty: 63
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2009, 19:54
Lokalizacja: Polska
Samochód: Szary
Pojemność silnika:: 1.6
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Gwarancja i serwis

Postprzez kolczasty » piÄ…tek, 18 marca 2011, 09:10

natter napisał(a):
kolczasty napisał(a):Ostatnio nasilily mi sie problemy z odpalaniem - sporadycznie pojawialy sie w zimie. Zglaszalem na serwisie - zmienili soft ale dalej sa jakies problemy. 2-letnia gwarancja skonczyla sie w lutym - takze zobaczymy co dalej. Nie zdziwilbym sie, gdyby teraz wyszlo im co dokladnie dolega mojej 500-ce (podobno byla podpinana pod kompa i zadnych bledow nie bylo).Pozdrawiam brac 500-kowa.


Wg mnie dolega jazda na krótkich dystansach, wlączona klima, radio, ogrzewanie tylnej szyby... Przejedź wiecej km ( 100 ?? ) i zobaczysz,że auto nie ma takiego problemu. Po prostu alternator nie zdaża ( ..własnie i Pan zdąży... (Bareja) ).

Pozdrawiam


Do takiego tez wniosku doszedlem po przeczytaniu tego watku: http://www.fiat500.net.pl/viewtopic.php ... zapalaniem W chwili obecnej autko dzienni na dojazdach robi tylko 26km. Owszem, radio wlaczone.

Pozdrawiam,
JK
Avatar użytkownika
kolczasty
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 17 lutego 2009, 15:55
Lokalizacja: Hażlach
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Gwarancja i serwis

Postprzez leon » sobota, 19 marca 2011, 19:51

Dziwne przygody masz z tym serwisem EUROMOT Żory.Też tam jeździłem jak auto było na gwarancji,a gdy już przeszła gwarancja powiedziałem że to już koniec.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Poprzednia strona

Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon