rozwalony fiat :(

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

rozwalony fiat :(

Postprzez Sadlygrove » sobota, 30 listopada 2019, 17:15

Witam,

W imieniu mojego kolegi przesylam zdjecia Fiata w ktorego wjechal samochod. Serwis pod Koziegłowami chce od niego miedzy 9-11 tysiecy zlotych , czy uwazacie ze to jest adekwatna cena do zrobienia tej stluczki ? ja wiem ze nie mam zdjec z podwozia i nie ma mozliwosci wejscia na kanal ale jak sadzicie czy 9000-11000 zlotych to nie za duzo ??
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sadlygrove
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 30 listopada 2019, 15:44
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: rozwalony fiat :(

Postprzez biopago » poniedziaÅ‚ek, 2 grudnia 2019, 14:31

Mi w lato za wymianę drzwi lewych na nowe oryginalne (oraz ich polakierowanie i przezbrojenie ) i lakierowanie progu oryginalnym lakierem wodnym ASO policzyło 6000zł. Na szczęście pokryte z OC sprawcy :P

Tu nie widać co tam się na dole dzieje a widać że koło krzywo stoi. Jeżeli nie będą tego klepać tylko wymieniać na nowe blachy to cena raczej ok. Jeżeli będą to klepać i szpachlować to bym poszukał innego warsztatu.
Avatar użytkownika
biopago
 
Posty: 40
Dołączył(a): piątek, 2 września 2016, 12:39
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: rozwalony fiat :(

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 2 grudnia 2019, 18:47

Sprzedać dziada ,wziąć kasę z ubezpieczalni dołożyć i kupić nowszego.
Sprawny jest niewiele więcej warty niż te 11k.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: rozwalony fiat :(

Postprzez Sadlygrove » czwartek, 5 grudnia 2019, 21:54

Dzięki za odpowiedź , niestety fiat jest na ruskich blachach i nie ma rosyjskiego AC a wina była kolegi , wiec tylko w gre wchodzi naprawa. Nawet sprzedaż chyba byłaby bez sensu bo nie było by to takie łatwe ze względu na papiery, cło itp
Sadlygrove
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 30 listopada 2019, 15:44
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon