czuć zapach benzyny na bagnecie

Coś się zepsuło? Podziel się tym z innymi użytkownikami Fiata 500

czuć zapach benzyny na bagnecie

Postprzez biopago » piÄ…tek, 10 sierpnia 2018, 08:54

Witam,

Ostatnio po kilku dniach postoju samochodu podczas sprawdzania poziomu oleju, po wujęciu bagnetu czuć było zapach benzyny. Olej starty na szmatkę z bagnetu też miał ten zapach? Silnik 1,2 przebieg 42tys.
Czy to normalne? Czy siadają pierścienie albo wtryskiwacz? Mam ostatni miesiąc gwarancji i nie wiem czy nękać serwis o to czy to nic takiego.
Avatar użytkownika
biopago
 
Posty: 40
Dołączył(a): piątek, 2 września 2016, 12:39
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: czuć zapach benzyny na bagnecie

Postprzez leon » piÄ…tek, 10 sierpnia 2018, 15:40

Z ciekawości powąchałem bagnet w moim aucie i muszę stwierdzić że pachnie olejem wymieszanym z benzyną ale w moim przypadku gdy fiacik ma blisko 200 tyś. przebiegu to chyba jest normalny objaw, tak że nie przejmuj się jeszcze 160 tyś. kilometrów musisz przejechać aby stwierdzić że to jest coś normalnego.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Usterki - Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon