Jaki plyn do chlodnicy?

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

Jaki plyn do chlodnicy?

Postprzez kuba_del » sobota, 1 czerwca 2013, 13:28

Witam!! Tak jak w temacie chcialem zapytac jaki macie plyn w ukladzie chlodzenia,z tego co czytalem powinien byc paraflu w kolorze czerwono-rozowym,u mnie jest niebieski a raczej granatowy,fiacik miesiac temu przechodzil podobno mini przeglad czyli uzypelnienie plynow ,wymiana filtrow itd. itp. wiec albo ten przeglad to jedna wielka bajka albo panowie zalali niewlasciwym plynem.Dzwonilem juz do innych serwisow i wszyscy potwierdzili ,ze ten czerwono-rozowy jest odpowiedni dla naszym autek i taki powinien byc rowniez u mnie..w poniedzialek jade tam gdzie Auto kupowalem wiec prosze o odpowiedzi..pozdrowionka :-P
Avatar użytkownika
kuba_del
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 19 kwietnia 2013, 21:04
Lokalizacja: Delmenhorst/ Niemcy
Samochód: Fiat 500 Lounge
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Jaki plyn do chlodnicy?

Postprzez Qnisko » sobota, 1 czerwca 2013, 18:18

Jak mówią: szukajcie a znajdziecie ;)
Było już o płynach tutaj:
viewtopic.php?f=6&t=318&p=2863&hilit=p%C5%82yn#p2863
Avatar użytkownika
Qnisko
 
Posty: 309
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiacik 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Jaki plyn do chlodnicy?

Postprzez kuba_del » poniedziaÅ‚ek, 3 czerwca 2013, 19:34

dzieki kolego...poczytalem sobie i potwierdzily sie moje przypuszczenia, ze niestety ma zalany zly plyn,nie zdazylem dzisiaj do tego serwisu podjechac bo urwanie glowy w pracy mialem ...
Avatar użytkownika
kuba_del
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 19 kwietnia 2013, 21:04
Lokalizacja: Delmenhorst/ Niemcy
Samochód: Fiat 500 Lounge
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon