HID

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

HID

Postprzez iMan » poniedziaÅ‚ek, 30 kwietnia 2012, 14:59

Witam ponownie.
Chciałem się dowiedzieć jakie są sposoby zamontowania zestawu HID na normalnych lampach z odbluśnikiem, bo sposób mocowania żarówki w 500 jest nietypowy i żaden hid nie pasuje tak normalnie... jakie sposoby znacie?
tylko nie mowcie że nielegalne, że dowód zabiorą itp bo na mnie to wrażenia nie robi..;) jakby chcieli już by dawno zabrali..:P dużo jeżdzę w nocy wiec lepiej bym widział z hidem... pomożcie..;)
Avatar użytkownika
iMan
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2010, 23:00
Lokalizacja: KrK/OsW/Jawi
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: HID

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 30 kwietnia 2012, 15:04

a ja chciałbym abyści mi powiedzeli jak włamać się do banku i jak ukraśc parę milionów.
Tylko nie mówcie że to nielegalne,że do paki wsadzą, bo na mnie to wrażenia nie robi.
mam ciągły deficyt gotówki więc byłoby na zapas.. pomóżcie.. ;)
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: HID

Postprzez iMan » czwartek, 3 maja 2012, 00:54

To chyba na innym forum powinieneÅ› zapytac cwaniaczku..
pytałem o konkretną pomoc. dział na to odpowiedni, wiec nie rob sobie jaj.
Avatar użytkownika
iMan
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2010, 23:00
Lokalizacja: KrK/OsW/Jawi
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: HID

Postprzez damianx » piÄ…tek, 4 maja 2012, 16:24

nie robię pisałem poważnie i czemu nazywasz mnie cwaniaczkiem.


zrobiłem sobie mały żarcik a Ty odrazu jakieś insynuacje .......


hidy sÄ… nie legalne koniec kropka.......

zresztą po co ładować się w coś co nie jest p&p ,kup dedykowane do 500(jak są) wsadz i zapomnij do najbliższej kontroli....
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: HID

Postprzez milo222 » Å›roda, 16 maja 2012, 20:54

hid-y mają sens jeżeli masz lampy soczewkowe bo wtedy strumień światła jest odpowiednio rozprowadzany. Porządnie ustawione światła , normalna barwa np4300 max 6000 i nagle świat staje się jaśniejszy i jest bezpieczniej - co nie zmienia faktu iż jest to nielegalne i przy złym ustawieniu świateł bardzo się razi kierowców

W 500 ze zwykłymi lampami hid niestety będzie oślepiał - lepiej jak mówi przedmówca zainwestować w lamy od abartha i na zwykłych żarówkach nawet będzie o wiele lepsze światło
milo222
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon