dywaniki

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

dywaniki

Postprzez sztyc » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:14

Mam banalne pytanie do dłużej użytkujących 500-tki .
Samochód odebrałem z płaskimi dywanikami i w związku ze zbliżającą się zimą chcę wymienić je na tz. korytkowe , z wiadomych powodów. Nauczony doświadczeniem wiem że nawet tak błachy detal jak dywanik może być źle zrobiony :evil: i tu pytanie czy ktoś może polecić dobre dywaniki które przede wszystkim są dopasowane do podlogi, nie podwijają się lub odstaja ,nie śmierdzą chińską gumą i nie są powodem ciągłej irytacji dla kierującego. :roll:
Pzd.
sztyc
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 17 grudnia 2011, 13:02
Lokalizacja: Ruda Åšl.
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: dywaniki

Postprzez leon » Å›roda, 21 grudnia 2011, 17:58

Ja mam płaskie gumowe dywaniki z rowkami po środku i po bokach, nie są to tak zwane korytkowe dywaniki uważane za niby lepsze,całkiem nieźle sprawdzają się w okresie zimowym,woda z topniejącego śniegu nanoszonego na butach do samochodu spływa do rowków wyżłobionych w dywaniku i nie wylewa się po za nie.
Plusem tego typu dywaników jest to że nie tworzy się na środku kałuża tylko woda zbiera się w rowkach.Dywaniki są wykonane z jasno-szarej gumy z wytłoczonym logo FIAT 500.Pod spodem maja rzepy które zapobiegają przesuwaniu się dywaników.Kupiłem je w sklepie w ASO.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: dywaniki

Postprzez tomaszszczecin » sobota, 23 listopada 2013, 20:44

Ja tam dywaniki na allegro znalazłem, jak dobrze poszukasz to znajdziesz
tomaszszczecin
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 18 września 2013, 12:02
Samochód: Fiar
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: dywaniki

Postprzez Gacek127 » piÄ…tek, 29 listopada 2013, 18:28

Jak dla mnie najlepiej wymieniać co 2 lata. To taki bezpieczny okres czasu. Chyba że jesteś chytruskiem to zostawiaj dopóki w jakimś miejscu nie zetrze się na wylot :D
Gacek127
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 29 listopada 2013, 18:22
Samochód: Fiat 500
Mazda M6
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: dywaniki

Postprzez Mikolajek123 » czwartek, 5 grudnia 2013, 19:16

co 3 wystarczy
Mikolajek123
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:14
Samochód: bmw
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: dywaniki

Postprzez Roswell » niedziela, 15 grudnia 2013, 18:23

Nie polecam niestety tych najtańszych z allegro, zawsze jak je kupowałem do volkswagenów to były fajne więc zamówiłem też takie do 500 niestety straszna wtopa, nie wspominając o ciekawym zapachu, to ich dopasowanie woła o pomstę do nieba.
Są przede wszystkim trochę za duże, a to dodatkowe "ucho" w wycieraczce kierowcy jest o wiele za duże i przeszkadza podczas jazdy.
Roswell
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2013, 14:02
Lokalizacja: Ustroń
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 0.9T + 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: dywaniki

Postprzez garnitur » niedziela, 25 maja 2014, 12:42

mi się starła guma od spodu i dywaniki latają mi po całym aucie :lol:
garnitur
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2014, 12:40
Samochód: fiacik
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon