Obudowa kluczyka z Alfy Mito.

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

Obudowa kluczyka z Alfy Mito.

Postprzez cossi » Å›roda, 13 kwietnia 2022, 16:54

Oryginał skończył swój żywot a i zamiennik (wcale nie najtańszy) też okazał się niezbyt trwały szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania. Wpadła mi w oko obudowa do Mito/Giulietty. Wygląda,subiektywnie, ciekawiej, układ przycisków i kształt płytki identyczny. Próbował ktoś już?
cossi
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 5 października 2021, 17:18
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Obudowa kluczyka z Alfy Mito.

Postprzez George1951 » wtorek, 19 kwietnia 2022, 08:53

Nie próbowałem tego szczerze mówiąc. Przyglądając się ofertom oraz jak te kluczyki wyglądają, to właściwie naprawdę spoko pomysł. Za te pieniądze myślę nie zaszkodzi spróbować. Daj znać jeśli faktycznie pasują i Cię to zadowala!
George1951
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 19 kwietnia 2022, 08:49
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Obudowa kluczyka z Alfy Mito.

Postprzez cossi » czwartek, 3 listopada 2022, 20:19

Obudowa pasuje bez przeróbek i jest lepiej wymyślona. Składa się z dwóch części co wyraźnie poprawia jej sztywność i spasowanie.
cossi
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 5 października 2021, 17:18
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon