Zakup Fiata 500

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

Zakup Fiata 500

Postprzez Krystian96 » niedziela, 28 czerwca 2020, 14:08

Witam Panowie i Panie,
piszę z taką sprawą, przyszedł czas na zakup wymarzonego Fiata 500 dla drugiej połówki. Z tym, że z marką fiat nigdy nie miałem nic wspólnego(same niemieckie marki-audi). Poszukuję dla niej w benzynie, bez lpg i koniecznie w automacie. I tutaj do was zwracam się z pytaniem z którego rocznika szukać i w jakim oznaczeniu silnika. Jakie były wadliwe roczniki, co było np? Szukam czegoś do 25-30tyś złotych. Bardziej patrze coś do sprowadzenia prywatnego z Francji/Niemiec. W Polsce automatów jest bardzo bardzo mało i wybór jest ograniczony, a oczekiwania typu biały środek, lakier perła, szyberdach i itp są :). Jak w tych autach jest przy przebiegach powyżej 100tyś z automatem, mówimy o benzynie. Bardzo byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, odwdzięcze się.
Pozdrawiam
Krystian96
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 28 czerwca 2020, 13:59
Samochód: -
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Zakup Fiata 500

Postprzez radio » piÄ…tek, 3 lipca 2020, 13:42

Wad w starszych rocznikach nie znam, wadą nowszych jest nieszczelna antena ze wzmacniaczem, przerobiłem to na własnej skórze :lol:
Wysłałem Ci PW.
radio
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 30 października 2019, 19:45
Samochód: Fiat 500C
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon