dwukolorowa gałka skrzyni biegów

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

dwukolorowa gałka skrzyni biegów

Postprzez Merlin » poniedziaÅ‚ek, 29 lipca 2019, 11:16

Witam wszystkich,
Nie jestem pewna czy w dobrym dziale zadaje pytanie, ale mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jeśli to nie to miejsce.
Przymierzam się do zakupu fiata 500, zależy mi na jasnym wnętrzu i kolorowych dodatkach. Niestety fiaciki, które do tej pory brałam pod uwagę (zakres cenowy jak i odległość od mojego regionu) nie posiadają dwukolorowej gałki. Gdzie mogę taką gałkę kupić? szukałam na allegro i ogólnie w internecie, ale niestety nigdzie nie znalazłam. nie chcę mieć zwykłej czarnej, jeśli istnieją gdzieś takie piękne. Jeśli ktoś wie, gdzie mogę dokupić takie elemety bardzo proszę o informację:)
Foto podglądowe o jaką gałkę mi chodzi.

Pozdrawiam,
Marlena
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Merlin
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2019, 10:39
Samochód: czekam na 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon