Alkomaty

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

Alkomaty

Postprzez tojestemja » czwartek, 14 lutego 2019, 13:26

Cześć. Mam dziś do Was pytanie z działu tych trochę poimprezowych, a mianowicie badacie sobie poziom alkoholu, gdy musicie jechać na drugi dzień po wypiciu %? Jedziecie na komendę czy macie swoje przyrządy? A jeśli macie to jakie? i ile trzeba dać, by to był wiarygodny pomiar? Nie mogę się zdecydować. Policyjny pewnie jest dobry, ale mam trochę ograniczony budżet.
tojestemja
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 25 kwietnia 2014, 11:55
Samochód: Fiat Stilo
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Alkomaty

Postprzez gosko51 » wtorek, 19 lutego 2019, 14:53

Witam, też sie podepnę pod temat, co w budżecie do 500-600 zł? Wiem tylko że na pewno elektrochemiczny
gosko51
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2019, 14:52
Samochód: fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Alkomaty

Postprzez gshock » wtorek, 19 lutego 2019, 22:31

Cześć Tojestemja, raczej operujmy danymi modelami niż spamujmy ofertą konkretnego sklepu.
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon