Kasowanie inspekcji fiat 500

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez randon » czwartek, 21 grudnia 2017, 10:21

Witam,
ProszÄ™ o pomoc w skasowaniu ikony inspekcji w fiacie 500 z roku 2010 1.2 benzyna.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
randon
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2013, 10:32
Samochód: Fiat 500 1.2 69 KM Lounge 2010r
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez mugier » niedziela, 24 grudnia 2017, 23:19

Umnie znikło samo po przejechaniu 800 km.
mugier
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 20 września 2015, 23:07
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez damianx » Å›roda, 27 grudnia 2017, 16:39

znikło ale nadal w kompie masz zerowy przebieg do następnego przeglądu,jak auto na gwarancji to potem będzie lipa jak coś trzeba będzie reklamować.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez Fuks » Å›roda, 10 stycznia 2018, 17:21

randon napisał(a):Witam,
ProszÄ™ o pomoc w skasowaniu ikony inspekcji w fiacie 500 z roku 2010 1.2 benzyna.


Podobno po przekręceniu kluczka 3 razy gaz do spodu w ciągu 10 sekund bez odpalania silnika i powrót kluczyka do pozycji 0.
U mnie to nie działa :(
Fuks
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 marca 2014, 10:24
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez Rysiekkk » wtorek, 11 grudnia 2018, 09:46

odkopiÄ™ 8-)

Czy bez kabla da się to wykasować ?
Rysiekkk
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 14 lutego 2018, 22:30
Samochód: pińcet
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez jaromat » piÄ…tek, 20 marca 2020, 22:31

Witam, dziś zmieniałem olej w 500L i zawsze w ukrytym menu była zakładka serwis i tam widziałem ile mam przejechane na danym oleju, mechanik cofnął znowu inspekcję ale tej zakładki w ukrytym menu już nie ma, nie wiecie może co się moglo stanąć.
jaromat
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2016, 07:00
Lokalizacja: Nordhorn
Samochód: opel insignia,Fiat 500L Trekking
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Kasowanie inspekcji fiat 500

Postprzez realgs » niedziela, 30 sierpnia 2020, 14:17

Nie chcę otwierać nowego tematu o tym samym, więc spróbuję szczęścia tutaj.
Ogólnie z mojego ASO byłem bardzo niezadowolony (ADF Wrocław), auto wyjechało z rocznego serwisu z dwoma luźnymi śrubami od zacisków wydechu (kapała woda) i z wkrętem w oponie, który jak podejrzewam złośliwie wbił serwistant po małej sprzeczce na temat tego, że powinni nie dokręcać filtra oleju kluczem i posmarować uszczelkę. To temat na osobną dyskusję- więcej tam nie pojadę. W związku z powyższym nie pojechałem też do nich na wymianę oleju - dowiedziałem się, że można wymienić samemu (do siebie mam dużo większe zaufanie), byle mieć fakturę na olej spełniający normę lub lepszy. Już po wymianie dowiedziałem się od diagnosty "złośnika", że owszem faktura fakturą, ale trzeba jeszcze skasować wymianę oleju w komputerze bo bez tego tracę gwarancję tak jakbym w ogóle oleju nie wymienił.Znalazłem na Youtube instrukcje kasowania serwisu oleju w Fiatach 500 ze starym wyświetlaczem. W mojej edycji wyświetlacz jest cyfrowy. Pytanie: czy rzeczywiście jest jakiś serwis check, który trzeba odhaczyć przez interfejs ELM / OBD2, jeśli tak to jaki kupić by mieć do tego dostęp? Jaki interfejs, jakie oprogramowanie? Na aukcjach ELMów jest napisane, że ikonki od zmiany oleju itp one nie obsługują, bo to można zrobić z poziomu menu auta.
Bardzo chciałbym być niezależny od ASO, ich chorych cen, niedokładności i złośliwych diagnostów.
realgs
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2019, 19:19
Samochód: Fiat 500 Collezione 2018
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon