skórzana tapicerka

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

skórzana tapicerka

Postprzez Monika » Å›roda, 22 kwietnia 2009, 13:59

Witam
czy ktoś ma może fiata ze skórzaną tapicerką?Jak ona wygląda? macie może zdjęcia?
W serwisach niestety bardzo różne rzeczy o niej mówią i nie wiem co zrobić.

Pozdr
Monika
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 13:45
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: skórzana tapicerka

Postprzez damianx » Å›roda, 22 kwietnia 2009, 14:38

Różne rzeczy ?? co to znaczy coś bliżej ??
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: skórzana tapicerka

Postprzez P1jawa » Å›roda, 22 kwietnia 2009, 23:05

Ja mam skórę na siedzeniach z wersji sport - chyba są inne od tych ze 'zwykłą' skórzaną tapicerką. No i wstawki skórzane na drzwiach. Jutro mogę wrzucić zdjęcia - tylko pod kątem czego je robić? Że wady jakieś czy co?
Avatar użytkownika
P1jawa
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2009, 22:17
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: skórzana tapicerka

Postprzez Monika » czwartek, 23 kwietnia 2009, 11:48

w jednym komisie zdecydowanie mi odradzano ze wzgledu na " słabą jakość tej skóry i brzydki wygląd"..cytuje co usłyszałam;) Wiem,że to kwestia gustu , ale po tej informacji zaczęłam się zastanawiać czy warto inwestować 4 tyś.W katalogach zawsze ładnie wszysto wygląda i dlatego chciałabym dowiedzieć się czegoś od właścicieli. Niestety z tego co wiem skóra w sporcie jest inna :(
Monika
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 13:45
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: skórzana tapicerka

Postprzez fotele » piÄ…tek, 4 lutego 2011, 22:31

Witam, sorki za odkopanie tematu ale może się przyda taka wiedza na przyszłość. Fiat 500 posiada w swej ofercie 3 kolory skóry ( nie licze do tego abartha ). Skóry są czerwona i czarna, obie pełne bez żadnych dokładek materiałowych oraz skóra brązowa z białą kedrą wokół siedziska i oparcia. Wszystkie pozostałem rodzaje z wersją sport na czele to zwykłe materiały lub materiał + wyrób skóro podobny.

Dla zainteresowanych sprawami foteli mogę się polecić bo pracuję w Johnson Controls 6 lat i produkuję to na co dzień.
fotele
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 1 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: śląsk
Samochód: mercedes w210 e300td
Pojemność silnika:: 2996ccm
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon