obsługa wyświetlacza EVIC 2008 r.

Czyli jak zrobic poszczegolne rzeczy w swoim samochodzie Fiat 500. Nie rozmawiamy tutaj o usterkach

obsługa wyświetlacza EVIC 2008 r.

Postprzez wieslawtluczek » sobota, 23 listopada 2024, 16:02

Dzień dobry.
od kilku dni jestem posiadaczem fiat 500 2008 r.
potrzebuję podpowiedzi dotyczącej obsługi wyświetlacza. Nie potrafię ustawić, zobaczyć przejechanych kilometrów, zużycia paliwa, czy podłączenia telefonu. Pod jaką nazwą w telefonie znajdę fiacika. do czego przycisk z logo Windows. byłbym wdzięczny gdy ktoś poświęcił czas i opisał czynności przeze mnie wymienione,
wieslawtluczek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 22 listopada 2024, 22:08
Samochód: FIAT 500
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do 100 pytań do... - Fiat 500 forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Forum Chińśkich Aut | Porsche Cayenne Polska | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Filmy i zdjęcia z DRONA Katowice | Fryzjer Katowice | Biznes Katowice