4 Fiaty witają z Wrocławia

Miejsce w którym możesz się przywitać z użytkownikami forum Fiata 500 Poland

4 Fiaty witają z Wrocławia

Postprzez DStage » Å›roda, 28 sierpnia 2019, 14:37

Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem Fiata 500L Trekking (USA automat MultiAir 163KM). Mam nadzieję, że choć większość grona zasiada w 500kach to i nadmuchane mają tu swoje miejsce ;-) Z resztą jeden z moich pozostałych Fiatów ma coś wspólnego z 500 również.

Nowa zabawka jest moim 5 Fiatem w ogóle (w mojej rodzinie jest lub było jeszcze 8 innych) a 4 na obecnej liście posiadania (:p) bo mam jeszcze:
- Multipla 1.9JTD (115KM) oczywiście w jedynie słusznej pierwszej odsłonie ;-),
- Seicento oryginalnie 1.1 a od pewnego czasu 1.4 (Tjet) z 500 Abarth (135KM),
- Coupe 20VT (220KM) niegdyś moje oczko w głowie choć chyba nie tak bardzo jak bratni 20V kupiony trochę wcześniej, dłuższy czas były sobie dwie ale nieopatrznie pierwszego sprzedałem eh...
DStage
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 28 sierpnia 2019, 14:16
Samochód: Fiaty: 500L, Seicento, Multipla 1, Coupe
Pojemność silnika:: 1.4, 1.4, 1.9, 2.0
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: 4 Fiaty witają z Wrocławia

Postprzez gshock » Å›roda, 19 lutego 2020, 20:50

DStage napisał(a):Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem Fiata 500L Trekking (USA automat MultiAir 163KM). Mam nadzieję, że choć większość grona zasiada w 500kach to i nadmuchane mają tu swoje miejsce ;-) Z resztą jeden z moich pozostałych Fiatów ma coś wspólnego z 500 również.

Nowa zabawka jest moim 5 Fiatem w ogóle (w mojej rodzinie jest lub było jeszcze 8 innych) a 4 na obecnej liście posiadania (:p) bo mam jeszcze:
- Multipla 1.9JTD (115KM) oczywiście w jedynie słusznej pierwszej odsłonie ;-),
- Seicento oryginalnie 1.1 a od pewnego czasu 1.4 (Tjet) z 500 Abarth (135KM),
- Coupe 20VT (220KM) niegdyś moje oczko w głowie choć chyba nie tak bardzo jak bratni 20V kupiony trochę wcześniej, dłuższy czas były sobie dwie ale nieopatrznie pierwszego sprzedałem eh...

Witamy, chętnie zobaczymy jakieś fotki:)
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Powitanko - Fiat 500 Poland

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon