Nowy Kraków:)

Miejsce w którym możesz się przywitać z użytkownikami forum Fiata 500 Poland

Nowy Kraków:)

Postprzez Etchi » wtorek, 5 marca 2019, 14:03

Witam wszystkich.

Może zacznę od tego że się przedstawię, mam na imię Patryk i mam 29 lat. Swojej historii z Fiatem 500 jeszcze nie zacząłem. Dotychczas jeździłem na prawdę różnymi samochodami od fiata uno wersja "carbrio podłogowe", przez PT Cruisery aż na Citroenie c8 kończąc(międzyczasie był jeszcze mercedes kaczka i Star 767.. ale to były mroczne czasy). Rok temu porzuciłem całkowicie samochód na rzecz komunikacji miejskiej, mieszkam w Krakowie i przez jakiś czas zdawało to egzamnin, czasem pożyczałem auto od jednej ze znanych firm na tym rynku, jednak to nie to samo. Chciałbym znów mieć "coś" swojego, najlepiej jakby tym cosiem był właśnie Fiat 500. Na razie widzę w nim same zalety, poczynając że jest po prostu ładnym samochodem, to zdaje się być praktyczny, a przynajmniej dla kogoś takiego jak ja. Dlatego też założyłem konto na tym forum, chciałem zasięgnąć języka, a najlepiej i najwięcej informacji będą mieli fani tego auta, czyli Wy. Może zatem przejdę od razu do rzeczy. Powiedzcie mi, oczywiście prosił bym o obiektywną ocenę (wiem że o to ciężko zwłaszcza jeśli się kocha swoje auto, ja w swoim unie byłem ślepy na prysznic wewnątrz kabiny przy każdej nawet najmniejszej mżawce..) ale postarajcie się.
Jakie według was to auto ma zalety, a jakie wady?
Na co zwracać uwagę przy zakupię ?
Być może ktoś z szanownego grona chcę sprzedać swoją perełkę?
Z jakim kosztem muszę się liczyć (albo inaczej, na samochód planowałem wydać 12 000zł - 15 000 zł i czy znajdę coś sensownego w tej cenie)
Lepszy Benzyna czy Diesel (chodzi o awaryjność i spalanie) <--- mam nadzieje że tym pytaniem nie rozpętam burzy :)

Więcej pytań wyjdzie pewnie po drodze, z góry dziękuje za odpowiedzi !


Mała poprawka, znalazłem dział z pytaniami.
Więc te które zadałem tutaj są chyba nie na miejscu. Założę post w odpowiednim dziale, żeby nie robić śmietnika.
Etchi
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2019, 13:36
Samochód: Przed zakupem fiata 500 :)
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Powitanko - Fiat 500 Poland

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon