Mechanik do fiata 500 DIESEL kraków-warszawa

Miejsce w którym możesz się przywitać z użytkownikami forum Fiata 500 Poland

Mechanik do fiata 500 DIESEL kraków-warszawa

Postprzez pilarski » sobota, 20 sierpnia 2016, 14:55

Dzień dobry wszystkim, jestem nowy na forum i właśnie kupuję fiata 500 z silnikiem diesla.
Samochód jest z 2009 r. sprowadzony z Włoch, ma spory przebieg - 188 tys. km. więc chociaż wszystko w nim bardzo poprawnie pracuje, to zdaję sobie sprawę, że przed przystąpieniem do użytkowania, trzeba w niego zainwestować. Robiona jest już wymiana tarcz i klocków, DPF, oleje oraz filtry, czyli standard. Chcialbym jednak oddać to auto mechanikowi, który dobrze zna model z tym silnikiem, żeby powiedział czy i co wymaga wymiany. Chcę to zrobić porządnie, żeby potem nie było kłopotów, bo auto jest super (jeżdziłem dużo 500 - ale benz. z wypożyczalni) Proszę o info co trzeba jeszcze przejrzeć w układzie silnik, skrzynia, zawieszenie i czy ktoś mógłby mi wskazać odpowiedni warsztat w Krakowie albo w Warszawie, bo w tych miastach mieszkam.
Pozdrawiam, Wojtek "Pilarski"
pilarski
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2016, 14:38
Samochód: fiat 500
Pojemność silnika:: 1395
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Powitanko - Fiat 500 Poland

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon