Zakup 500 kilka pytań

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie Fiata 500?

Zakup 500 kilka pytań

Postprzez tygryso » piÄ…tek, 5 marca 2021, 20:49

Witam ponownie po "przywitalni".
W związku z planowanym zakupem 500, nasuwa mi się kilka pytań, na które być może ktoś mi odpisze:

-różnice między wersją 1.2 Pop a Lounge, czy oprócz koloru lusterek są jakieś różnice w zawieszeniu?

-wersja silnikowa 1.4 , czy ma jakieś słabe punkty (sąsiad w Punto Evo miał problemy ze skrzynią,czy tu też jest ryzyko jakiś awarii z czysto technologicznego niedopracowania i wad konstrukcyjnych), dodatkowo czy są wersje zwykłe i sport czy tylko 1.4 to sport i oczywiście różnice względem 1.2 w zawieszeniu.

-zaważyłam na zdjęciach, że są wydechy o przekroju prostokątnym lub cienkie okrągłe i nie ma tu logiki co do wersji silnikowej czego nie mogę w ogóle ogarnąć (na logikę cienki okrągły wydech powinien mieć 1.2 a ten bardziej rasowy prostokątny 1.4 a tak nie jest)

To chyba na wstępie wszystko, mam nadzieję, że znajdzie się spec i odpowie , z góry dziękuję !
tygryso
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 5 marca 2021, 20:18
Samochód: całkiem inny
Pojemność silnika:: 2000
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Zakup używanego FIATA 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon