Może ten ?!

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie Fiata 500?

Może ten ?!

Postprzez Etchi » wtorek, 5 marca 2019, 16:00

Witam,

jestem nowym użytkownikiem :) Jeśli ktoś chcę się czegoś o mnie dowiedzieć to zapraszam do działu powitań, ale do rzeczy.

Chciałbym stać się dumnym właścicielem pięćsetki, niestety mimo iż miałem w swoim życiu już dwa fiaty ( Uno Cabrio podłogowe i Sienę paletę ) to o fiatach dalej nic nie wiem. Wasza 500 strasznie mi się spodobała, z resztą mam wśród swoich dalszych znajomych posiadaczy tegoż autka i strasznie je zachwalają, jednak dalsi znajomi mają tendencje do koloryzowania pewnych rzeczy, tak jak opis spalania na poziomie 3,5l na 100km po mieście... dla mnie brzmi to jak bajka (a może się mylę i wyprowadzicie mnie z błędu).
Chciałem was prosić o poradę, z racji tego jak już wspomniałem nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupię to może będę wrzucał tutaj oferty jakie znalazłem a Wy mi pomożecie w podjęciu decyzji. Taka zabawa dla chętnych :D
Od razu mówię że mam dość okrojony budżet, a przy tym wyśrubowane wymagania :) (do 15 000zł)
Znalazłem takie coś https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-500- ... t=82891978

Lokalizacja mi odpowiada, mieszkam w Krakowie i łatwiej było by mi to sprawdzić, jednak być może to auto któregoś z Was, albo znajomego... albo po prostu zauważycie coś co dyskwalifikuję ten samochód.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Etchi
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2019, 13:36
Samochód: Przed zakupem fiata 500 :)
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Zakup używanego FIATA 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon