Fiat 500 0.9 85 km 2016r.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie Fiata 500?

Fiat 500 0.9 85 km 2016r.

Postprzez Kuba » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:54

Hej,

jestem nowym użytkownikiem forum. Mam na oku ciekawy egzemplarz 500-tki z silnikiem 0.9l 85 km i przebiegiem poniżej 50k km. Niestety nie znalazłem nic ciekawego na temat tego silnika. Czy macie jakie doświadczenia z tym motorem? Spalanie w mieście, kultura pracy, awaryjność? Jest to mała i nowoczesna jednostka, dlatego obawiam się o jej wytrzymałość. Jak jest ze zużyciem oleju, turbiny i innych podzespołów.

Z góry dziękuję za odzew!

Kuba
Kuba
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2018, 13:44
Samochód: Renault Clio RS
Pojemność silnika:: 2000
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Fiat 500 0.9 85 km 2016r.

Postprzez leon » czwartek, 12 lipca 2018, 21:25

Silniki z tej rodziny mają pewną przypadłość, czasami potrafi paść moduł elektro-hydrauliczny który steruje zaworami ssącymi, były przypadki że nawet po czterdziestu tysiącach przebiegu moduł ulegał uszkodzeniu, wymiana na nowy to koszt około czterech tysięcy złotych, jeżeli auto jest na gwarancji to nie ma problemu gorzej gdy stanie się to po, wymiana modułu na używany raczej nie jest polecana.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Zakup używanego FIATA 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon