Czy warto...?

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie Fiata 500?

Czy warto...?

Postprzez annSsilve » poniedziaÅ‚ek, 15 marca 2021, 16:22

Dzień dobry, stoję właśnie przed decyzją o zakupie swojego pierwszego - własnego auta. Bardzo mocno po głowie chodzi mi fiat 500. Bardzo mi się podoba, że jest taki mały i zwinny, ale... nasłuchałam się, że owszem - poważne awarie w używanym fiacie 500 zdarzają się rzadko, to jednak liczba drobnych usterek bywa denerwująca. Czy to prawda?
annSsilve
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 15 marca 2021, 16:09
Samochód: -
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Czy warto...?

Postprzez damianx » wtorek, 23 marca 2021, 18:18

Kupuj.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Czy warto...? Warto... mam trzy :)

Postprzez rafal » piÄ…tek, 2 kwietnia 2021, 15:55

:Q
annSsilve napisał(a):Dzień dobry, stoję właśnie przed decyzją o zakupie swojego pierwszego - własnego auta. Bardzo mocno po głowie chodzi mi fiat 500. Bardzo mi się podoba, że jest taki mały i zwinny, ale... nasłuchałam się, że owszem - poważne awarie w używanym fiacie 500 zdarzają się rzadko, to jednak liczba drobnych usterek bywa denerwująca. Czy to prawda?
rafal
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 10 października 2017, 13:39
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG


Powrót do Zakup używanego FIATA 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon