Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Szybka jazda

Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Postprzez gshock » niedziela, 20 czerwca 2010, 11:37

Wyznajemy grzeszki...
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Postprzez P1jawa » niedziela, 20 czerwca 2010, 12:25

150km/h na >TYM< odcinku, a konkretnie zakręcie.
Jadąc Pęksy od pd-zach przy wejściu w prawy zakręt miałem 150km/h. Koła piszczały. Tak, to 2-pasmówka. Tak, to był mały wyścig (z VW Polo III 1.3 - wygrany) :evil: Jeszcze z 5km/h więcej i by mnie zniosło na krawężnik. A co by było dalej to wiadome. Zrobiłem tak raz, więcej nie będę. Wolę żyć ;-)
Avatar użytkownika
P1jawa
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2009, 22:17
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Postprzez dabop » czwartek, 3 wrzeÅ›nia 2015, 10:17

Zahaczyłem o kraweżnik i śmiesznie podskoczyłem :v
dabop
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 3 września 2015, 10:16
Samochód: Opel astra
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Postprzez inazel » poniedziaÅ‚ek, 11 stycznia 2016, 15:35

A widzieliście 500tki w Paryżu? Wszystkie poobijane, porysowane i w opłakanym stanie. Ale tam to podobno norma.
inazel
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 8 stycznia 2016, 16:35
Samochód: Fiat 126p
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Postprzez ewcians » Å›roda, 1 listopada 2017, 01:00

1. Wjechałam w ścianę na parkingu roboczym :D - jednak Fiacik okazał się dłuższy niż Citek C2. (EDIT: tyłem! a dla baby tył to wiadomo, że problem)
2. Upolowałam kaczkę na grilla - przedniego....przewiozłam 25 km. Przysięgam widziałam zarazę wylatującą w lusterku wstecznym! Niestety na parkingu - tym co powyżej z przerażeniem zlokalizowałam ową kaczkę w pozycji "widziałam orła cień"... jednak wkomponowaną w rzeczonego grilla konkluzja już po: pierwsze primo, już wiem dlaczego mnie wszyscy jadący pasem lewym w przeciwnym do mojego kierunku oślepiali długimi, po drugie skończyło się transportem mnie wraz z Maluszkiem ... lawetą (wymiana 2 ch chłodnic i zderzaka, w bonusie od Kolegów - am jedna baba w dziale - FOCH, że kaczkę usunęłam, a nie przerobiłam na pasztet :D) Blamage po całości.
3. Nic póki co głupiego (tak bardzo głupiego) nie poczyniłam. prócz wyżej wyznanych grzechów:D
A....z racji, że się przesiadłam z automata na manuala....jasna jasność, że z biegami też mi się zdarzały fejki - ale jak mnie kilka razy odbiło od kierki, tom się nauczyła co i jak :D
ewcians
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 13 października 2016, 00:06
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Co najgłupszego zrobiłeś na drodze 500tką?

Postprzez gshock » wtorek, 19 lutego 2019, 22:53

ewcians napisał(a):1. Wjechałam w ścianę na parkingu roboczym :D - jednak Fiacik okazał się dłuższy niż Citek C2. (EDIT: tyłem! a dla baby tył to wiadomo, że problem)
2. Upolowałam kaczkę na grilla - przedniego....przewiozłam 25 km. Przysięgam widziałam zarazę wylatującą w lusterku wstecznym! Niestety na parkingu - tym co powyżej z przerażeniem zlokalizowałam ową kaczkę w pozycji "widziałam orła cień"... jednak wkomponowaną w rzeczonego grilla konkluzja już po: pierwsze primo, już wiem dlaczego mnie wszyscy jadący pasem lewym w przeciwnym do mojego kierunku oślepiali długimi, po drugie skończyło się transportem mnie wraz z Maluszkiem ... lawetą (wymiana 2 ch chłodnic i zderzaka, w bonusie od Kolegów - am jedna baba w dziale - FOCH, że kaczkę usunęłam, a nie przerobiłam na pasztet :D) Blamage po całości.
3. Nic póki co głupiego (tak bardzo głupiego) nie poczyniłam. prócz wyżej wyznanych grzechów:D
A....z racji, że się przesiadłam z automata na manuala....jasna jasność, że z biegami też mi się zdarzały fejki - ale jak mnie kilka razy odbiło od kierki, tom się nauczyła co i jak :D




hahahahah :) Myślę że ciężko będzie przebić Twoją historię :) Jakieś nowe doświadczenia masz odhaczone?:)
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Road Kills Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon