Fiat 500 i co dalej ?

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Fiat 500 i co dalej ?

Postprzez Dariusz79gda » piÄ…tek, 10 czerwca 2016, 14:52

Witajcie mam takie pytanie do użytkowników forum
Czy zamierzacie już jeździć swoim Fiatem 500 do końca życia czy może planujecie za kilka lat wymienić na podobny ale nowy bać na wersje 500c a może 500x a może po 500tce zagości inna marka samochodu a może wierność do fiata zostanie

Jestem ciekaw waszych odpowiedzi :)
Dariusz79gda
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 23 stycznia 2013, 17:17
Lokalizacja: Gdansk
Samochód: Fiat 500 1.2 Lounge
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Fiat 500 i co dalej ?

Postprzez Xenon » poniedziaÅ‚ek, 4 lipca 2016, 23:31

Przez 5 lat miałem 500 sport i od listopada zeszłego roku przesiadłem sie na 500X 1.6 i naprawdę super samochodzik ale do czasu... czar prysł kiedy strzelił silnik na początku czerwca a dokładnie wypaliła się świeca wpadając do tłoka.Świeca fabryczna fiata przy przebiegu 20tys km problem pojawił się z serwisowaniem tego silnika a dokładnie z dostępnością części.Na początku serwis oznajmił iż będą wymieniać silnik na nowy ale muszę czekać aż go wyprodukują po tygodniu dostałem informację iż jednak nie dostanę całego silnika tylko sami w serwisie będą go składać z dostarczanych części czyli blok tłoki itp.. najlepsze jest to iż muszę czekać dalej aż wyprodukują wyżej wymienione części i dostarczą je do serwisu i tak mija 3 tydzień jak czekam na swojego Fiaciora i szczerze nie polecam żadnych nowinek silnikowych Fiata a co do serwisowania porażka.....
Xenon
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2011, 01:51
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Fiat 500 sport
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Fiat 500 i co dalej ?

Postprzez ewcians » czwartek, 13 października 2016, 01:42

Właśnie zdecydowałam się na Fiata 500 w wersji POP , bez żadnych bajerów (i tak bym ich nie ogarnęła - baba w końcu jestem), z silnikiem 1.2 8 V , mniej konisi ma niż poprzednik (Citroen C2 w pseudoautomacie) mam nadzieję, że w tym wariancie takich niespodziewanek mieć nie będę -kupuję z salonu, liczę na to, że autko będzie jeździło a nie stało w serwisie co miesiąc (to już przerobiłam stąd decyzja o zakupie auta nowego. bo ma jeździć , a nie po serwisach się szlajać!)
ewcians
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 13 października 2016, 00:06
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Fiat 500 i co dalej ?

Postprzez damianx » czwartek, 13 października 2016, 13:12

Ja od siebie dodam ,że jak lubisz słuchać w aucie to koniecznie to lepsze audio dokup.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Fiat 500 i co dalej ?

Postprzez ewcians » czwartek, 13 października 2016, 23:59

damianx napisał(a):Ja od siebie dodam ,że jak lubisz słuchać w aucie to koniecznie to lepsze audio dokup.


Za późno ;) ale w Citku szału nie było z nagłośnieniem - także myślę. że i tak będę w szoku :D:D:D:D. A słuchać lubię podczas jazdy, ale nie za głośno, lubię też słyszeć jak wozidło pracuje - silnik, zawieszenie itp. pod tym względem czepialska jestem, MÓJ zasiadając za kierkę mojego samochodu zostawia radio prawie na full zawsze :D , z nadzieją, że może się nie kapnę, nie przyciszę i nie usłyszę co mi stuka puka trze skrzypi :D no tak już mam niestety :D
ewcians
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 13 października 2016, 00:06
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon