Nowy Fiat 500 - Wyprzedaż rocznika 2015

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Nowy Fiat 500 - Wyprzedaż rocznika 2015

Postprzez gshock » wtorek, 8 grudnia 2015, 23:12

A jak Wy podchodzicie do tego tematu przy zakupie nowego auta?
Lepiej dostać zniżkę na zakup poprzedniego rocznika i cieszyć się nowym samochodem z np. lepszym wyposażeniem za tą różnicę w cenie zakupu czy wolicie jednak świeży rocznik?
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Nowy Fiat 500 - Wyprzedaż rocznika 2015

Postprzez marcello1977 » wtorek, 15 grudnia 2015, 22:07

Zniżka za rocznik nie jest zła. Poza tym jeżeli chodzi o Fiata i Opla negocjować można cały rok.
marcello1977
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 14 grudnia 2015, 07:11
Samochód: Fiat 500l
Pojemność silnika:: 1.4 95 km
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Nowy Fiat 500 - Wyprzedaż rocznika 2015

Postprzez tojestemja » czwartek, 24 grudnia 2015, 12:21

Jeśli o mnie chodzi to wybrałbym pierwszą opcję czyli zniżkę na auto z poprzedniego roku, tak jak napisałeś daje to większy wachlarz możliwości jeśli chodzi o wyposażenie i jak dla mnie jest to duuży plus.

A tak odnośnie nowego Fiata to mam pytanie. Wiecie może czy ta 500 zaprezentowana w tym roku we Frankfurcie http://www.fiatblog.pl/nowa-odslona-fia ... ankfurcie/ jest już w sprzedaży czy może trafi do niej od nowego roku?
tojestemja
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 25 kwietnia 2014, 11:55
Samochód: Fiat Stilo
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon