:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez sawickil » czwartek, 8 stycznia 2009, 17:11

Opowiem wam krótką historie.

01:30 w nocy, parking przy Bibliotece UW, wychodzi koleś z imprezy, wiek ok.20 lat, rozgląda się, 10 metrów od siebie widzi mojego Fiata, nie zastanawiając sie podchodzi, sekunde ogląda, po czym ... wyjmuje klucz i rysuje do blachy cały samochód do okoła.

Koleś jest na kamerach (twarz + jego kolega wsiadający do taksówki której widać numery) a policja ... rozkłada ręce. Nic nie robi. Musiałem ich zmuszać zeby wogóle po taśmy z monitoringu łaskawie podjechali.

Facika właśnie odebrałem z lakierni - cały nowy lakier, niby poszło z AC ale wszystkie zniżki + utrata wartości juz nie ... ehhhhhhh

... i teraz zobaczcie w jakim Państwie zyjemy ... człowiek człowiekowi zgotował ten los ...

:(
sawickil
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 2 czerwca 2008, 21:41
Lokalizacja: net
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez damianx » czwartek, 8 stycznia 2009, 18:57

Akurat w tamtym miejscu to się cuda dzieją także mnie to za bardzo nie dziwi,ale ja też bym się wkur...
a po drugie to juz masz auto polakierowane drugi raz
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez gshock » czwartek, 8 stycznia 2009, 20:37

No to kapa, tak jakby mu jeszcze coś z tego przyszło debilowi! Ogólnie za tego typu dewastacje powinno sie porządny łomot spuszczać! Tak samo jak za kradzieże czy to wycieraczek, anten,lusterek,radii samochodowych jak i np. napojów bo i takie przypadki znam gdzie ktoś komuś wybijał szybe żeby się na kacu po prostu napić z czyjejś butelki leżącej gdzieś w okolicy siedzeń...
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez Marcinosik » czwartek, 8 stycznia 2009, 20:55

Szkoda, że takie piękne auto zostało zniszczone. Pewnie z zazdrości i pijaństwa oraz popisów.
Co do policji to normalka, bo oni to jakoś nie chcą nic robić bo nie ma mody na łapanie bandytów.
Marcinosik
 
Posty: 247
Dołączył(a): sobota, 1 marca 2008, 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez damianx » czwartek, 8 stycznia 2009, 22:39

Bo policja jest od wystawiania mandatów a nie jakichs dochodzeń czy cuś

A co do kwestii karania za takie głupoty to ucinać ręce na wysokości barku i zanim następny idiota będzie chciał komus coś zniszczyć to się zastanowi,jak za starych dobrych czasów gdzie złodziejowi ucinano dłoń.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez thebartol » piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 09:19

Takie polskie społeczeństwo, taka i polska policja, nawet jak byś im podał nazwisko, adres i numer dowodu tego debila to sądzę, że nic by policja nie zrobiła. Sprawiedliwości można szukać jedynie na własną rękę, jakbym spotkał gdzieś potem tego gówniarza, to bym mu porządnie wp.....lił.
Avatar użytkownika
thebartol
 
Posty: 434
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lipca 2008, 09:11
Lokalizacja: Trzebiatów
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez wojtas » piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 09:34

Zaj...ć sku......ów i wysłać w głąb Rosji do kopalni.
Ręce opadaja :-/
Szczerze współczuję.
Ostatnio edytowano piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 13:09 przez wojtas, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wojtas
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 16:07
Lokalizacja: warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez damianx » piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 12:08

wojtas napisał(a):Zaj...ć sku......ów i wysłać w głąb Rosji do kopalni.
Ręce opadaja :-/
Szczerze współczuję.


Z tą kopalnią to dobry pomysł wysłać takiego na roboty po 12h na przodku i to z samym kilofem.

A co do samego wandalizmu to u mnie była kiedyś "moda" na przebijanie opon i to nawet wszystkich w aucie a czasami to i parę aut pod rząd jakie stały obok siebie.
Ostatnio edytowano piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 13:26 przez damianx, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez thebartol » piÄ…tek, 9 stycznia 2009, 16:52

Jakby takiego złapali to powinien odpowiadać za wszystkie zgłoszone podobne wybryki w dzielnicy, łapiąc takiego przy przebijaniu opony to odpowiadałby za wszystkie oponki w okolicy.
Avatar użytkownika
thebartol
 
Posty: 434
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lipca 2008, 09:11
Lokalizacja: Trzebiatów
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez Ania » poniedziaÅ‚ek, 19 stycznia 2009, 09:53

Szczerze współczuje.
Mam bardzo podobne obawy, kiedy zostawiam swój samochód pod jakimś marketem czy ogólnie na ulicy.
A chyba najgorzej jest kiedy stoi pod uczelnią - szkołę mam na pradze przy wschodnim, sądzę że nawet jak ktoś nie jest z wawy to zna niechlubną opinię tego miejsca. Kiedyś straciłam tam szybę i radio ze swojego forda ka.
Niby parking jest na terenie uczelni, i niby chroniony, ale wiadomo że dużo nie potrzeba...
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2008, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez agent » poniedziaÅ‚ek, 19 stycznia 2009, 18:30

a ja w Tarnowskich Górach zostawiam autko gdzie tylko chcę i wiem, że jest bezpieczne, mazde zostawiam bez dachu i z radiem i nie zginęlo nigdy nic :mrgreen:
agent
 
Posty: 151
Dołączył(a): niedziela, 30 listopada 2008, 09:32
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon