Fiat 500 Abarth

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Fiat 500 Abarth

Postprzez motoluka » czwartek, 20 wrzeÅ›nia 2012, 12:35

Poszukuję małego agresywnego samochodziku, jestem poważnie zainteresowany Fiatem Abarth 500. Będzie to mój główny środek transportu. Nie jeżdżę jednak po mieście a po Bieszczadach, po pięknej dużej pętli bieszczadzkiej. Mnóstwo świetnych zakrętów, ale jednak trochę bardziej trasa aniżeli miasto i nawierzchnia pozostawia czasami troszkę do życzenia. No a ten samochodzik jest reklamowany jako miejski. Co o nim sądzicie, jak wygląda realne spalanie, przy normalnej oszczędnej jeździe bez szaleństw, bo jak wiemy przy szaleństwach spali tyle ile się wleje :-) Jakie są koszty eksploatacji małych Fiacików, koszty części itd. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą opinię.
motoluka
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2012, 12:26
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Fiat 500 Abarth

Postprzez bart » piÄ…tek, 21 wrzeÅ›nia 2012, 14:21

bart
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 21 czerwca 2012, 16:42
Lokalizacja: SY
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Fiat 500 Abarth

Postprzez damianx » czwartek, 27 wrzeÅ›nia 2012, 13:58

Jestem chyba jedynym na forum użytkownikiem A500 od ponad 3 lat.

Napisz ładnie pytania w punktach co Cię interesuję,to postaram się odpowiedzieć.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Fiat 500 Abarth

Postprzez A500Monza » piÄ…tek, 21 grudnia 2012, 11:57

damianx napisał(a):Jestem chyba jedynym na forum użytkownikiem A500 od ponad 3 lat.

Już nie :Q A na abarthforum nie mogę się zarejestrować- coś tam ciągle nie zweryfikowane przez admina - od wielu tygodni.
A500Monza
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2012, 11:50
Samochód: Abarth500 Monza, BMC
Pojemność silnika:: 1.4T
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon