Bez klimy na rynku wtórnym

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez brachu » sobota, 14 lipca 2012, 15:33

Witajcie. Jest wśród Was ktoś, kto miał okazję sprzedawać najtańszą i gołą wersję 500 bez klimy ? Mam okazję nabyć taką sztukę i zastanawiam się czy warto wchodzić w auto bez klimatyzacji. Dla mojej Agnieszki jest to pewien "szkopuł", poza tym obawiamy się, że takie auto w przyszłości może być bardzo trudno sprzedać. Egzemplarz, który znaleźliśmy jest z 2009 roku, ma niecałe 20kkm przebiegu, w stanie fabrycznym, za 27 tyś pln a o takie auto na rynku wtórnym trudno. Mamy więc dylemat...

Pozdrawiam,
Bartek brachu
brachu
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 15:18
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez aaniaa » sobota, 14 lipca 2012, 17:43

jak to mówią co kto lubi, co kto woli ale ja nie wyobrażam sobie teraz jazdy autem bez klimy, przy takich upałach jak były ostatnio to jazda z otwartymi szybami niewiele daje. Osobiście bym wolała zrezygnować z innych "pierdół" a klimę jednak mieć. Inna sprawa że kupujesz auto z rynku wtórnego więc wiadomo że nie masz wyboru w tym konkretnie przypadku
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez bart » niedziela, 15 lipca 2012, 08:35

Na pewno trudniej będzie taki samochód później sprzedać, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim.
bart
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 21 czerwca 2012, 16:42
Lokalizacja: SY
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez Trolu » niedziela, 15 lipca 2012, 11:38

No cóż... są dwa punkty widzenia i Ty musisz zadecydować.
1. Samochód w idealnym stanie, kasa dobra, jeżeli historia pewna..., kolor sie podoba, brałbym.
2. Samochód niszowy, aspirujący cenowo do premiumowej klasy, bez klimatyzacji.... katastrofa, nie brałbym.
Jeżeli finansowo to jest Wasz max, lepiej bez klimy a pewny. Ale jeżeli macie z czego dołożyć, szukać auta z klimą, i to najlepiej z klimatronikiem, bo to jest kolejna epoka....
Trolu
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 29 czerwca 2012, 04:27
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez solb » niedziela, 15 lipca 2012, 15:11

brachu napisał(a): kto miał okazję sprzedawać najtańszą i gołą wersję 500 bez klimy ?


Ja miałem przyjemność kupić "najtańszą i gołą" 500. Otóż tak goła 500 to wersja Pop i wcale nie jest taka goła. Trafił mi się egzemplarz z manualną klimą i teraz nie wyobrażam sobie pakowania się do auta bez klimy.
Avatar użytkownika
solb
 
Posty: 284
Dołączył(a): poniedziałek, 6 października 2008, 21:57
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Samochód: F500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez brachu » poniedziaÅ‚ek, 16 lipca 2012, 10:16

Witajcie ponownie. Dzięki. Bez klimy też nie chcemy, ale jeśli się zgodzą na 24k pln - jakoś to zniesiemy. Pewnie będzie ciężko, bo to dealer Toyoty i pertraktacje z nimi mogą być trudne.

Solb, niestety ta jest totalnie goła, a z wyposażenia dodatkowego ma jedynie elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka.
brachu
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 15:18
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez solb » wtorek, 17 lipca 2012, 12:14

brachu napisał(a):Solb, niestety ta jest totalnie goła, a z wyposażenia dodatkowego ma jedynie elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka.


Wersja pop w standardzie ma 7 poduszek, radio + 6 głośników, elektryka szyb itd. , więc to takie gołe nie jest ?
Avatar użytkownika
solb
 
Posty: 284
Dołączył(a): poniedziałek, 6 października 2008, 21:57
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Samochód: F500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Bez klimy na rynku wtórnym

Postprzez brachu » wtorek, 17 lipca 2012, 13:25

Faktycznie, 7 poduch jest w standardzie. Goły w sensie w wersji podstawowej... Narzekać nie można, chociaż klima zawsze by się przydała. Teraz Agnieszka będzie musiała się od niej odzwyczaić na kilka lat :Q
brachu
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 15:18
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon