Co Was drażni w Waszych 500?

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez sztyc » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:47

Ha ha ha....... jechałem ze dwa razy nowym autkiem a już mam uwagi :mrgreen:
-Brak jakiejkolwiek półeczki na konsoli środkowej na drobiazgi typu komórka , portfel albo klucze
- przesuwanie fotela do przodu ok, ale z powrotem :evil: tragedia, dwie ręce mało.
- ta tasiemka do zamykania klapy bagażnika ha ha... nawet nie jak w trabancie bo tam był plastikowy pałąk który łatwo można było złapać. Poważne oszczedności poczynili konstruktorzy tym rozwiązaniem.
Jak na krótki kontakt z niszowym modelem fiata 500 to dużo , przy następnych spotkaniach postaram się poszukać plusów.
Nie jestem malkontentem bo mam też autka które mają tylko silnik kierownicę i koła a z wyposażenia jest radio safari ale to inna bajka.
Pzd.
sztyc
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 17 grudnia 2011, 13:02
Lokalizacja: Ruda Åšl.
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez eses » wtorek, 20 grudnia 2011, 21:18

To może ja odpowiem. Jak na miejskie autko, schowków jest w miarę, (niektórzy o niech wiedzą lub nie). Pomijając box na rękawiczki czy na okulary, jest schowek na klucze i poręczny box pod siedziskiem pasażera. Komórkę trzymam w zamkniętej wnęce w drzwiach. Co prawda nokia-komunikator tam się nie zmieści ale pospolita komóreczka już tak. Zamknięcie klapy bagażnika to zupełnie inna historia. Najlepsze byłoby elektryczne zamykanie klapy. Ten sznurek jest poręczny choć plastikowa rączka lub inny uchwyt byłby nieco praktyczniejszy. Na marginesie powiem, dobrze, że to "ucho" nie jest większe tak jak w fabii. Koleżanka zamykała klapę właśnie we fabii, chwyciwszy ucho od środka, ręka utkwiła w pętelce i klapa opadając złamała jej rękę w dwóch miejscach. Cóż, inni mają gorzej. P.S. Fotel się wyrobi i po roku będzie chodził leciutko i opanujesz przesuwanie nawet jak sam nie powraca w uprzednie miejsce.
eses
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 1 października 2009, 09:41
Lokalizacja: Wieliczka
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez Xenon » wtorek, 3 stycznia 2012, 00:57

JA od roku smigam wersją sport zero problemów 100% zadowolenia i te spojrzenia innych kierowców bezcenne :mrgreen:
Xenon
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2011, 01:51
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Fiat 500 sport
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez solb » czwartek, 5 stycznia 2012, 13:35

Xenon napisał(a): i te spojrzenia innych kierowców bezcenne


Po 3 latach to już mija.... ;-)
Avatar użytkownika
solb
 
Posty: 284
Dołączył(a): poniedziałek, 6 października 2008, 21:57
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Samochód: F500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez damianx » niedziela, 8 stycznia 2012, 22:07

no nie wiem ja cały czas mam oglądaczy i wtykaczy palców.
bez obrazy ale największe łał robią robotnicy z żuków i tym podobnych pojazdów oraz kierowcy starych sztrucli typu golf i bmw,w myśl zasady za 10 lat też będę jeździł golfem gti i bmw m(3,5itp).
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez sztyc » czwartek, 2 lutego 2012, 12:42

Radio...... radio po wyłączeniu silnika czy też samego radia pozostaje na tej samej głośności co przed wyłączeniem :evil:
żona dostaje palpitacji serca po przekręceniu kluczyka gdy wcześniej syn używał samochodu :mrgreen:
W innych samochodach radio po wyłączeniu/włączeniu ma określoną głośność najczęściej taką żeby kierowca nie dostał zawału.
Czy jest jakaÅ› regulacja tej opcji ?????
sztyc
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 17 grudnia 2011, 13:02
Lokalizacja: Ruda Åšl.
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 6 lutego 2012, 15:03

to siÄ™ nazywa wychowanie !!!!!

i polega na tym że zostawiasz miejsce w takim stanie jakim je zastałeś.

wystarczy nauczyć syna żeby przed wyłączeniem radia sciszył i żona ,mama nie będzie się juz "wystrachiwała"
a o serce trzeba dbać bo to ważny organ. :devil
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Co Was drażni w Waszych 500?

Postprzez Szczecinianin » poniedziaÅ‚ek, 16 grudnia 2013, 14:08

Mnie najbardziej kolor, który wybrała moja żona
Szczecinianin
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 16 grudnia 2013, 11:57
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Poprzednia strona

Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon